Gerbs

Aktualumi

Volūda

Literatura

Viesture

Muoksla

Etnokultura

Dūmu meiti

Breivī servisi

Gostu gruomota

Saitys

. (.)


latgola.lv

Gostu gruomota


    Atlaidit, bet spameru aktiveiba irā tik lela, ka dabuoveišonys vareibu gostu gruomotā asam iz laiku atslāguši. Deļ sasaraksteišonus montojit myusu dūmu meitus.
    Duorgī gosti i mīluos gaškys! Gostu gruomotu navā dūmuota dieļ sasaraksteišonys. Ite jius varit pīraksteit sovys dūmys ap latgola.lv - kas pateik, kas napateik, kū gribātumet sovaižuok - i ap Latgolu - kas jei dieļ jiusu irā, kū zeimoj...
    Ka jiusim gribīs nūsyuteit sveicīni, aizdūt vaicuojumu voi sprostai pasadaleit ar sovom dūmom kaiduos nabejs temuos, tod, lyudzu, darit tū myusu dūmu meitūs:Kas tī taidi par tekstim? Kur ira ito saita administraceja ka nasaverās kū te roksta? seņ te nabeju bejs, i pa itū laiku nikas te nau mainiejīs. kas te vyspor nūteik? kočkaidi reklāmsaiti pasarodiejušīs. seņ jau beja laiks kū nabeis pamaineit itamā lopā. daudzkū vaidzātu izdzēst i izlobot.
www.latgola.lv ADMINISTRATORI, APSAVĪNOJITĪS TOK BEIDZŪT I SOCIT DAREIT KŪ NABEIS!!!!!!!
guntis borbals <bguntis@inbox.lv>
Reiga, Latveja
Ūtardiņ, 2006 gods apreļa (sulu) mieneša 11 d., 08:50:58LatgalƮưu volĆ»da 1: IntensĆ®vĆ¢ mĆ¢cĆ®bu
kursa materiĆ¢li. [Š›.
Š›ŠµŠ¹ŠŗуŠ¼Š°.
www.genling.nw.ru/Baltist/Publicat/LatgVol1.pdf -

NU KO BROĻI!!!!!!Kai pa dzeivi?
Svātdiņ, 2006 gods pebraļa (svacainis) mieneša 12 d., 15:40:19Borova MC rulzzz:)
norix <nocha@one.lv>
Svātdiņ, 2006 gods janvara (jaunagods) mieneša 29 d., 20:01:20veiksmi jiusim latgolīši jaunajā godā!Laimi,mīļesteibu!Lai atcarātūs visod, ka jius asot latgaļīši!I nikod naaizmierstu sovu volūdu!Turitjās broļi i mosas!
andris
Riezeknja,
Pyrmūdiņ, 2006 gods janvara (jaunagods) mieneša 23 d., 23:58:16Lai Latgaļis cilvākim vyss īzadūdās! :0)
Aija Berņa <aja_du@inbox.lv>
Malta, Latvija
Trešdiņ, 2006 gods janvara (jaunagods) mieneša 11 d., 11:28:24VUSIIM LAIMEIGU JAUNUU GODU, DAUDZ LAIMES, SPĀKA I VESELEIBAS!!!
Pats jau ilgoku laiku dzeivoju čivlejā – Līpojā. Bīži praseja mani čivli lai parunoju latgaliski, uz ku arii atbildēju: „ uz okas grūdīm sjād rasns rupucs ar rasnīm buvdīm...”
Gribeitūs apsveikt vusus munus školas bīdrus nu Rekavas vidusškolas, kuri beidza 1971. godā i ir aicinoti uz satikšanūs žetonu vokorā 2006.28.01. – 18.00. Lils paļdīs munīm škūlotojīm par muiysu audzinošanu i zineibu snigšanu. Mīļš sveicīns vusīm munīm klases bīdrīm! Ja gribēs kāids mani apsavērt biļdē, kai arī izmantot munus ekskļuzivūs pakalpojumus, kai Vispasauļes Dzīdnīku Leigas sertificieta dzīdnīka , tad varu snīgt sovu nūrodi uz saiytu:
http://www.sorcerer.eclub.lv/
vladimir_znahar@inbox.lv

Vladimirs <vladimir_znahar@inbox.lv>
Lipoja, Latveja
http://www.sorcerer.eclub.lv/
vladimir_znahar@inbox.lv

Vladimirs <vladimir_znahar@inbox.lv>
Lipoja, Latveja
Sastdiņ, 2006 gods janvara (jaunagods) mieneša 7 d., 12:20:17Veseleibu i veiksmi vysim Jaunajā godā!
Anna
Līpōja,
Pyrmūdiņ, 2006 gods janvara (jaunagods) mieneša 2 d., 11:08:48Eistineibā seņ Gostu gruomotā nabeju apsavierīs... :( vysu laiku vairuok pa Dūmu meitim rakstejom i diskutejam, bet ite tak ari vysa kas teik raksteits. Par tū prīca. I jau paspiejot ar vīnu "latgalīšu volūdys naatbaļsteituoji" sakaseitīs... :) tod nu pa druskai izgleituosimīs poši i izgleituosim ari puornūvodnīkus! Tai vysi gudruoki tiksim ;) lai vysim lobs breivdīnys!
jureits <jureits@latgola.lv>
Latgolys rajons, myusu vīneiguo
Pīktdiņ, 2005 gods dekabra (zīmys) mieneša 9 d., 18:39:16Vasali, man pateik palaseit kas jauns ir saraksteits. Bīži jau naapsaverōus, bet šod tod īmatu aci. Lai vysim jaukas dīnas un lobs prots.
Vija <amerilda@inbox.lv>
Rači, Latvija
Trešdiņ, 2005 gods dekabra (zīmys) mieneša 7 d., 16:01:06Labi ka kaut kas nūteik, bet gribētūs lai bytu vairōk aktvitātis itajā www. Es itū lopu atradu del tō, ka vīns nū delfi foruma "pasuiteja" uz šejīni. Maņ laikam joviucās raksteit lagaliski!
Tekla
Ogre, LV
Pīktdiņ, 2005 gods dekabra (zīmys) mieneša 2 d., 20:35:44Urrā! Latgales dāmom jauns albums
Anita <anita.berzina@jekabpils-rp.lv>
Jākubpiļs, Latvija
Trešdiņ, 2005 gods nojabra (solnu) mieneša 23 d., 09:52:22Latgalis virsaits meklej porejū treis regionu virsaišus, lai nuslāgtu savstarpejus nauzbruksonys leigumus i beigtu starpregionu baksteišonūs bez saprošonis par nūteikūšū !!!
Tutens Ta Muns <auzas@pelavas.lv>
Reigis, Latveja
Catūrtdiņ, 2005 gods nojabra (solnu) mieneša 17 d., 12:16:37P.S. Mozha kas var pascjaat, kur var nuuvikt jaunuu albumu par top-modelji? ar viinu koji top,ar uutru koji top^^:))
norix <nocha@one.lv>
Ūtardiņ, 2005 gods nojabra (solnu) mieneša 8 d., 10:30:32Vasaly,brolji!:)
Latgola ruljevai, vinj kas tys par sprukstenji poshaa sokumaa uzbraucja latgaljiishim,plono galdenja urbiejs:..
norix
Ūtardiņ, 2005 gods nojabra (solnu) mieneša 8 d., 10:12:31"." - am.
Par lobim īteikumim - paļdis. Var jau byut, ka izlosa i pījam tī, kas kōrtoj, pīmāram, izgleiteibys programmys. A ļauna prota naturi. Latvīši - mozō tauteņa - tok ari Eiropā sevi ceņšās pīrodeit. I navysod tō, kō visim byutu pa prōtam. I latgalīši ir vysōdi. Klausīs proteigōkūs.
Anna
Līpōja,
Pyrmūdiņ, 2005 gods nojabra (solnu) mieneša 7 d., 11:15:42Kas tā par dīvainu pārliecību, ka latvieši runā literārajā latviešu valodā ? Es cenšos izteikties ar lielāko daļu sev zināmā vārdu krājuma, latgaliešu dialektu gan neizmēģināju lietot, jo tik labi to nezinu, lai nevarētu atšķirt no īsta latgalieša - neredzu jēgu mērkaķoties.
Vēstures grāmatās stāsta par visādām ciltīm, izrakumiem un kariem nevis valodām.
Un ne jau šī lapa manu garastāvokli sabojāja, bet ar sabojātu garastāvokli viss šķiet kā bullim sarkana lupata.
Maigākā tonī teikšu, ka joprojām domāju, ka jūs darat nepareizi - informācijai par to ar ko latgalieši no pārējiem atšķiras būtu jābūt tādai, lai to atrastu arī tie kas nemaz nemeklē un nevajag visiem stāstīt, ka latgaļi ir trešā baltu nācija, kuru kādi tur kangari čūļiem pārdevuši - normāls cilvēks domā, ka ja viņš bez kādām īpašām priekšzināšanām spēj izlasīt kas ir uzrakstīts, tad tas ir rakstīts citā dialektā nevis citā valodā. Par to, ka jūsu dialekts jāaizsargā jums protams taisnība, bet tāpēc nevajag teikt, ka citi vietējie dialekti un lībiešu valoda nav aizsargājama, jo jau atmiruši. Mans viedoklis ir tāds, ka būtu jauki, ja skolās būtu mācību priekšmets kurā mācītu par latviešu valodas dialektiem un tamlīdzīgām lietām. Īsāk sakot domāju, ka būtu labi, ja latgalieši nedaudz pazeminātu savu prasību toni, tik daudz neaizrautos ar nacionālo romantismu un sāktu reklamēt savu mērķi kā visiem noderīgu
.
Svātdiņ, 2005 gods nojabra (solnu) mieneša 6 d., 12:30:44Tam, kas pasaroksta ar "." :
Smolkais latvīt! Jōroksta "droši vien"; ir latviski taids vōrds "garastāvoklis"; i kur palykuši daži komati? Arī tys byutu "uzbraucīņs"?
Slovonais internets nav vīneigais (i ni tyvai - na lobōkais) informacejis olūts. (Navajag vuiceitīs slyktū nu myusu valstsveirim - ka tik vīnam ūtru vairōk ap... . Naškaļdeisim motus!)
Lobōk palosi viesturis i cytys grōmotys (aizmiersta līta?}.

Anna
Līpōja,
Pyrmūdiņ, 2005 gods oktebra (leita) mieneša 31 d., 10:51:33Kas man ko baidīties - pamēģiniet pameklēt internetā informāciju par Latgali redzēsiet, ka tur nav nekā cita kā uzbraucieni ne-latgaliešiem. Tu cilvēks ar vislabākajiem nodomiem vari skatīties un meklēt informāciju par latgaliešu valodu, bet viss ko tu iegūsti ir sabojāts gara stāvoklis. Vispār jau laba doma - par visiem dialektiem varētu latviešu valodas ietvaros vai kā citādi mācīt, bet ja vienīgais veids kā kaut ko panākt ir apvainot citus tad nekas drošvien nesanāks
.
Svātdiņ, 2005 gods oktebra (leita) mieneša 30 d., 03:09:55Par kū ta napasaraksteji, kas esi? Baile? Lelo mute!
Anna
Līpōja,
Pīktdiņ, 2005 gods oktebra (leita) mieneša 28 d., 09:25:43jūs latgalieši taču patiesībā esat pretekļi - citādi neko nesakiet kā vien to, ka jums vajag savu dialektu par valsts valodu pataisīt. Brauciet visiem virsū un tad ceriet, ka kaut ko dabūsiet :( Lapa kurā būtu atrodama normāla vārdnīca (šitajā jau neko atrast nevar visu laiku saka ka tādas burtu kombinācijas neesot) nav, nekādu zīmju, ka jūs latviešus par cilvēkiem uzskatītu arī nav - visur tikai uzbraucieni latviešiem.
.
Ūtardiņ, 2005 gods oktebra (leita) mieneša 25 d., 20:53:39biutu labi vairok bildeišu, ai skaistū Latgolas dobu
marčello <6195361@inbox.lv>
bolvu raons, žeiguri, latgola
Sastdiņ, 2005 gods oktebra (leita) mieneša 22 d., 12:01:36Burviigi :) Draudzene ieteica apciemot, nenozheeloju! Seviski, ja esi sveshaas zemees - tad pilniigi silti ap sirdi paliek:)
Bet kaapeec tik sen pagaajis kopsh peedeejaas iejaukshanaas?
Ilze <kurrrk@froglover.net>
Coleraine, UK
Trešdiņ, 2005 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 28 d., 11:29:48WTF nūzeimei "dūmu meiti "
Homie
Pāķi, Latgola
Svātdiņ, 2005 gods augusta (labeibys) mieneša 28 d., 12:31:16nu tai, pādejū reizi itamā lopā īzagrīzīs beju kaidu godu atpakaļ, i nikas navā izamainiejīs. ļūti žāl. derātu jau kaidi uzlobojumi dizaina ziņā kai ari tekstu izkortojumā.
bet vyspor ir ļūti labi ka ir taida mojislopa kai www.latgola.lv.
guntis borbals <bguntis@inbox.lv>
Nagļi da Reiga, kaida runa, latola
Catūrtdiņ, 2005 gods augusta (labeibys) mieneša 25 d., 11:32:29kas ita nuuteik
godgets <pitch_black@one.lv>
worokljoni, Latveja
Trešdiņ, 2005 gods augusta (labeibys) mieneša 24 d., 23:48:32"acatīstās" gon - iz sovu golvu i kai pasagoda...
Ilze
Tievanāni,
Sastdiņ, 2005 gods augusta (labeibys) mieneša 20 d., 00:25:50Vīnkorši orprots,nu kaida cauruma ir izkosts taids styls i taida arhaiska volūda.Ja ir lela vieleišonos ,lai kaids cylvāks īsamocos latgalīšu volūdu,tod navajag lītot taidus vordus tekstūs kurus pat paši latgalīši nalītoj ikdīnā,volūda tok acatīstās!
ORPROTS
Trešdiņ, 2005 gods augusta (labeibys) mieneša 17 d., 15:25:37Lai arī pats esmu ''īsts'' latvietis, atbalstu latgaļu valodas un kultūras attīstību! Tikai žēl, ka Latgale ir krieviskākais Latvijas reģions!
Roberts
Rīga, Latvija
Pyrmūdiņ, 2005 gods augusta (labeibys) mieneša 15 d., 23:23:42Sveiciini visim kuu pazeistu i kas pazeuist manji!
Agneta Savicka
Scotland, UK
Ūtardiņ, 2005 gods augusta (labeibys) mieneša 9 d., 18:33:29Nu teišam labi,ka ir kaids saits latgaļīšu volūdā,cytaižok jau vyspor tei volūda dažym aizamierstūs...:)
Marija
Riezekņa, Latveja
Svātdiņ, 2005 gods juļa (sīna) mieneša 10 d., 12:24:59Līga-labākā Pelēču meitene ;)
pīters
Reiga, Latveja
Trešdiņ, 2005 gods juļa (sīna) mieneša 6 d., 14:15:43Vasaļi visi broļi latgalīši, sveicīnjs vysim nu Līpojis, ja kaids nu Līpojis latgalīšim grib atsasauktj i parunotj latgaliski tod rokstit uz e- postu ka saīsj tod sazatiksim.
Pīters <petrikuss@e-apollo.lv>
Līpoja, Latveja
Pīktdiņ, 2005 gods juļa (sīna) mieneša 1 d., 21:08:35Prīks, ka tropeju uz šīs lopas. Varbout kods var ar maņi pasadaļeitīs ar Latgaļīšu tradeicejam Joņys.Gribis nūsviņēt kai pīnokas.
Līga <josy@inbox.lv>
Preiļu raj.Ļeivoni, Latveja
Ūtardiņ, 2005 gods juņa (vosorys) mieneša 14 d., 13:02:03priiks par dzimtuu nuuvodu, ka po6am sova web-lopa, sovi fany, sovs nuuskonojums.
i viins piirodiejums, ka Latgola rulavoi: latvii6i iineist kriivus, kriivi iineist latvii6us, a Latgola tuu noovaroi nuu molys i visi juu par tuu miiloi...
Latgola rulavoi!!!
Latgaleits' <littlehampton@inbox.lv>
nuu Maltys, Lotgola
Pyrmūdiņ, 2005 gods juņa (vosorys) mieneša 6 d., 02:59:57Ai! I par kū maņ tōds liktiņs? Taišni munā dzimšonys dīnā attaisūt "latgola.lv" taids zīmys skots. Jau tai dūša šudiņ pylna-solta. I vēļ zīmys biļde vosorys vydā.
Pīsabūzus (tagad jau) Palāda
Līpoja,
Trešdiņ, 2005 gods juņa (vosorys) mieneša 1 d., 12:37:53Liels sveiciens Preilju iedziivotajiem!!!
Meitene, kas dziivo Rīgā, bet dzimusi-augusi Preiļos!!! :)))
Līga <nane22@tvnet.lv>
Preilji, Latvija
Trešdiņ, 2005 gods juņa (vosorys) mieneša 1 d., 12:00:22Sveicynōti vysi latgaļīši! Latgola tei ir cereibys i draudzeibys zeme. Ja kaids grib īpazeitīs ar augumā mozu, bet aktīvu i jautru latgaļu meiteņi, tod drūši rokstot iz e-postu. Ja kas, tod varbyut tiksimīs "Atzolōs". Latgola turōs!
Ilzaans <Ixy@banda.lv>
Feimaņi-Malta, Latvija
Pyrmūdiņ, 2005 gods maja (lopu) mieneša 30 d., 10:45:23cik žēl ka es nepārvaldu latgaļu ;(
Vajag kaut kā iemācītoies!
Gļebs <glebb@inbox.lv>
Daugavpils, Latvija
Pīktdiņ, 2005 gods maja (lopu) mieneša 27 d., 21:39:27tu vakar naredzeji kai zalis gola kaids zans par tevi sapnoj...
gimnazists <ai>
praili, latgale
Catūrtdiņ, 2005 gods maja (lopu) mieneša 19 d., 20:21:44..es te vienmeer piekaapju kaut ko jaunu izchekot...un vienmeer nopuushos..kaut es maaceetu runaat latgaliski...miilu to akcentu...turaas latgalji...latvieshi!!!
Kristine <laimigaa@yahoo.com>
Maryville-Riga, ASV-Latvija
Ūtardiņ, 2005 gods maja (lopu) mieneša 17 d., 21:57:59Turitēs, brōļi i mosys! keke
Aivars Līpenītis <aivars@idejupaks.lv>
Režeca, Latveja
Sastdiņ, 2005 gods maja (lopu) mieneša 7 d., 16:40:17Nasakoleišu.Nau jau muns panōkums. Bet var byut, ka kam interesēs. Varit palaseit www.katedrale.lv Tys tik tō - informacejai.
Latgalīte nu Līpōjis
Līpōja, Latveja
Pyrmūdiņ, 2005 gods apreļa (sulu) mieneša 25 d., 11:25:24Nu kočkas kaut pa latgalyskam, to čiuļi jau tai apspīž...
Tay turpynot!!! Malaceišy! Navar tikai apsastot i vyss īsj kai smārāts.
Donotensh <pasceishu@vaalok.lv>
Viļõni, Latgola
Pyrmūdiņ, 2005 gods apreļa (sulu) mieneša 18 d., 22:18:39Ebatj kolotitj, eto 4to za hrenovina?
YO Ya <aaa@aaa.com>
Pīktdiņ, 2005 gods apreļa (sulu) mieneša 8 d., 09:49:33Man lobōk pateik "ō", navys "uo". Nava jau ekzamens, bet savejī saprass.
Kas ir nuuticis, ka vysys ziņis ir dīzgon vacys. Gosti tik treis 2005.godā. Aktualumuus gaidi, gaidi kū jaunōku, no nav. Asoluši asam? Cīš pa prōtam beja nu sōkuma. Malaci dareitōji, tik navajag pīstōt. Lai vecās tim, kam golva iz placu!
Pīsabūzus Pyuce
Līpoja, Latveja
Catūrtdiņ, 2005 gods apreļa (sulu) mieneša 7 d., 10:36:46Uuuuuuuuuuuuuuuuuu :)))))))ite daudz sovejuu:)))
bet taijau viss ir kai nokas!!!!
meitushka
varakljoni, Latvija
Ūtardiņ, 2005 gods apreļa (sulu) mieneša 5 d., 17:47:02Svīsts, broulīši, pylneigs svīsts :)

-
Svātdiņ, 2005 gods apreļa (sulu) mieneša 3 d., 15:10:51Ciish lels priiks, ka latgaliishi sagloboj sovu identitati i skaistuu voluudu arii myusu trokajaa tehnologjiju pasauljaa.Kab vairoak byutu saatys lopu latgaliishu voluudaa.
Inese Ruļuka <sauleite03@inbox.lv>
Leivouni, Myusu Latveja
Svātdiņ, 2005 gods marta (pavasara) mieneša 13 d., 23:02:45Nu, super! Man taads porsteigums beja iiraudzeit sovu dzymtuu voluudu datoraa. Myusu ir moz, topeic ir labi voluudu saglobot. Taadi epiteti, kas ir latgaliisu voluudaa, nav iispiejami latviisu...
Miili sveiciini visim tautiisim, i nuuvieleju tai turpynot. Latgalu kultuura ir viinreizieja, un tuu ir josagloboj.
Ilga Kolesnikova <ilgako@yahoo.com>
Voceja
Catūrtdiņ, 2004 gods nojabra (solnu) mieneša 11 d., 16:30:15Sveiki latgaļi!!! :))
Nu feina lapa sanaakusi jums!!!
Tieshaam prieks!
Es te taa ienaacu, un padomaaju, varbuut atrodas kaads no maniem nezinaamajiem radiniekiem???
It kaa esot pilna Latgale ar vinjiem!!
Ja kas, sazinaamies!! :))
Ilze Rudzinska <aptrakusi@one.lv>
Liepāja, Latvija
Ūtardiņ, 2004 gods nojabra (solnu) mieneša 9 d., 14:33:32Nu zynit kū-byutu maņ capure, as tū nūjimtu par gūdu tim cylvākim, kas itū lapeņi izveiduojuši. Es muocūs latgaļīšu volūdu.Ja ir gramatiska rakstura probļemas - vysi da maņa!
Līne,Skrauča <liene.skraucha@one.lv>
Rēzekne, Latveja
Pyrmūdiņ, 2004 gods nojabra (solnu) mieneša 8 d., 14:50:30Ja itamā lopā īnok kaids muna mīsta cilvāks, atzasaucit, broļi, mēs asam kūpā!
Elīna Leiša <elina.reload@inbox.lv>
Varakļoni/Reiga, Latveja
Pyrmūdiņ, 2004 gods nojabra (solnu) mieneša 8 d., 12:42:01Žāl, ka maņ nav talanta itamos Hip-hopa lītās, tai es nūteikti kaut ko parepotu! Bet jo kas - latgaļu himna ir KAS TE NŪTEIK, KAS KAS KAS!
Elīna Leiša <elina.reload@inbox.lv>
Varakļoni/Reiga, Latveja
Pyrmūdiņ, 2004 gods nojabra (solnu) mieneša 8 d., 12:40:34Malači mojis lopys veidotoji! Beju cīš prīceigs sasatiktīs ar Latgaļi Internetā! Sveicīņs visim latgaļīšim, sevišķi dagdīšim un osynīšim nu Osynis Valodzkys. Kas var ci grib, atsvīdit e-mailu. Atsavainoju, ka myns Osynis dialekts drusku atšķireigs, ali varbyt varās kū i saprast. Vysu lobu, muni dorgī!
Valdis Dagda <kompass@inbox.lv>
Tukums, Latveja
Sastdiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 30 d., 06:28:25Es - Mekliiju jaounuus talantus Latgolaa ! Hip-Hop Stylaa ! Goidu - - - - -
MAXdevil <MAXdevil15@inbox.lv>
LATGOLA, LV
Pīktdiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 29 d., 19:53:37ARN, as tevi tja atrodi
i aizraxieu tev meilu
atbraukt gon navarieju
Egija <egijalab@one.lv>
Dauguopiljs, Latveja
Svātdiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 24 d., 20:34:25vasaly tautiisi! asu mozos trymdys(Reigys) latgalits. ir pidovojums ci vaicojums!!!!! varaatu iidybynuot tradiiceji kaidu kotru nedelis vokoru kurymaa nabeys Reigys kruugaa sazatiktiis kap parunuot i aprunuot i ols padzart ar i pa latgaliski!
žuks <bezdeljons@tvnet.lv>
reiga, latgola
Pīktdiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 15 d., 15:15:00Sveiki!
Atvainojiet! Es nerunaju latgaliski un latviski.But I would like to learn more about Latgalia.I am Lithuanian ,but my grandfather was from Latgalia.He married a Lithuanian girl.I live now in Poland.I will find Latgalian friends to learn more about history,culture and to learn some Latgalian.Please help me!
Marius Sarkans <dainiss@poczta.onet.pl>
Polija,
Pīktdiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 15 d., 14:45:37Zinit, visim latgaļu patriotim as īsoku nūzavēt taidu mozlīt jālu amerikāņu fiļmu "Catūrdīna", kuru puiši nū Ludzas gola ir pārvārtuši par rikteigi rācamu gobolu. Ja asat redžiejuši, atraksti maņ kaidas atsauksmes.
Varakļonu golā, soka, asūt vysteiroko latgalīšu volūda, bet maņ pat kaut kur vairok saista ar krīvu pījaukumu - nu pīmāram itei poša Ludzas volūda. J kaids ir nū Ludzs iten, atrakstit kaut kū ni byt!
Elīna Leiša <elina.reload@inbox.lv>
Varakļoni, Latveja
Catūrtdiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 14 d., 14:19:29Asit ļauteņi tik lobi, uzrakstit kurā vītā, kurā lopā var atrast kaut kaidus ni biut jūkus par latgali...

Elīna Leiša <elina.reload@inbox.lv>
Varakļoni, Latvija
Catūrtdiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 14 d., 14:00:00uuuu, kai manj pateik shei mojas lopa!Visu ciinju webmaster.Lai visim labi klojas!
valeska <maiklas@inbox.lv>
Leivouni, Latveja
Ūtardiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 12 d., 20:58:30Sveicinoty broļi un mōsys Latgaļīši! As pavysam natīšom uzgoju šū saitu mekļejūt innformāceju par da Gunchi,tīšom nū vysys sirds pateikami lasjāt i rakstāt latgaliski, as jau beju dūmojujsa, ka kautkas taids vairs nav īspiejams, bet radzu, ka asmu maļdiejusās! :) Paļdis par taidu saitu un paļdis Latgaļīšim kuri nasakautrei nū sovys volūdys!
Diāna <Roze13@e-apollo.lv>
Rāzekņa!, Latveja.
Svātdiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 10 d., 12:43:34Vasaly vysi.
22trijaa oktobrii bristolis universitaatii skanjaas "Pi diivenja gari goldi", pazacenshuus labi nuuspielaat i nuudziidot!braucit klausaatiis!!!
arc
Korsova, daugavpils, bristole, latveja, angleja
Trešdiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 6 d., 22:16:18Nu sveiki dorgī! Lopa itei ir dikti jauka pa muņim protym. Nu kū asj varu vieļ uzrakstāt - tai turpinojta. Visa Latgola ir ar jyusim. Jyus maņ pateikot... (:
Softyks <softyksgv@tvnet.lv>
Riezekņa, Latveja
Trešdiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 6 d., 14:48:43Vasalji, brolji Latgaliishi! nu ciish loba lopa, manj priiks. kas tuu varaaja iiduumotiis, ka tik daudzj myus ir :) i ka tik daudzj myusj atbolsta. manj ljels priiks. Vysu lobu.!!!!
=)
Ļiipoja, Latvia
Ūtardiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 5 d., 15:17:36Godatie latgaliessi!
Neesmu jusejais, tomer ceru, ka manu rakstu sapratisiet.
Man liels prieks, ka jusu valodaa katrai lietai ir savs vaards. To konstateju, censoties lasiit juusu Timeklja ("parstaipeknja") lapu. Lidzigi kaa somu valodaa nav vaardu "telefons, fakss, kompjuters" utml. Tas ir lieliski. Zheel, ka daudz "chuulju" to nesaprot, un nogaana muusu kopeejaas valodas valodnieku centienus jaunajaam lietaam ieviest latviskus vaardus.
Ja izmirtu oficiala latviessu valoda, kaut vismaz latgaliessu valoda izdzivotu!
Lai veicas!
Gunars Postnieks <ham@latnet.lv>
Latvija
Ūtardiņ, 2004 gods oktebra (leita) mieneša 5 d., 12:56:39Vasali, katoļi!
Vai vispōr kaidis aktivitātis nūteik šinī lopā?
Ainars <ainars@e118.lv>
Mežernīki, LUDZA
Svātdiņ, 2004 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 19 d., 22:27:42As daudzj dzierdieju par shuu lopu.
atnjuochu, lai apsavaastuus.
Cav Arnjam i Pepanam. As juus ta satiku un uzskotu par sovejiim - nu Kuorsovys... :)
Egija <egijalab@one.lv>
Daugavpiljs, Latveja
Pyrmūdiņ, 2004 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 13 d., 13:11:45Latvietim, Liepāja, Latvija!
Nevajag muldēt par to, ka Latgaliešu nav valoda!!! Tā ir tieši dabīga valoda,bet čiuļu ir mākslīgs stulbs radījums, kuru iemācīties ir daudz grūtāk gan krieviem, gan citiem nelatviešiem, nekā latgaliešu valodu.
NEMULDI, JA NESAPROTI PAR KO MULDI!!!!!!!!!!!!!!!!

Latgaļs
Režyca,
Trešdiņ, 2004 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 8 d., 13:44:34Esmu drausmīgi iemīlējusies Latgalē!!! Cik jauki ka ir tāda lapa!!!
Vaļa
Rīga, LV
Catūrtdiņ, 2004 gods augusta (labeibys) mieneša 19 d., 11:54:42Hei jums nu gan fantaazija darbojas, linux latgalieshu izloksnee, tas buutu taapat kaa jau esoshaa programmatuura latvieshu valodaa, pilniigs sviests!
PS. neko praatiigaaku nevareejaat ielikt pirmajaa lapaa kaaa f*** bazniicu!!!?
jebkuraa gadiijumaa veiksmi!
Saatans <saatans_13@666.tk>
Riga, LV
Catūrtdiņ, 2004 gods augusta (labeibys) mieneša 19 d., 11:12:26Izcila lopa!!!
Edzuks <freedomforlatgola.lv>
Bērzgaļe, Rāzekņe, Latgola
Pyrmūdiņ, 2004 gods augusta (labeibys) mieneša 16 d., 16:16:56Smuka muna volūdeņa,
Jimā smuki dzīsmis skaņ
Gon par dōrgū mōmuleņu,
Gon par puči azarā.
Mīla muna volūdeņa
Latgalīša sirsneņai,
Daudzus godu symtus te jej
raudos vaid i dzīsmēs skaņ.
Skaņ jei na viņ myusu pusī –
Reigā toža šod-tod jiut
Keidu meitu, keidu puisi
Latgaliski runojūt.
Reigys kungi saraun placus,
Reigys dāmys lyupis mīdz,
Pīboksta vīns ūtram: radzi,
Šakur staigoj latgalīts!
Kas tī lyupu šķūbeitōji,
Kas tī čiuļi eistynī?
Puse tūs, kam Reigā mōjis,
Pīdzymuši Latgalī.
Vīnam kauns, a ūtram baiļa,
Trešīs aizmērst lobuprōt
Tāva sātu, vacū gaiļi,
Kurīs mozam lytka kņōbs.
Aizmērst bārzu bierztaļeņu,
Mōtis dzīsmis mīleigōs,
Aizmērst sovu volūdeņu,
Sovu dzymtū, vīneigū.
Smuka muna volūdeņa,
Kai tei puča azarā…
Staigōdami tōlus ceļus
Naaizmērstit atsavērt!

Lizabeta
Riezekņa, Latgola
Catūrtdiņ, 2004 gods augusta (labeibys) mieneša 12 d., 10:07:14Jāsaka, ka jums ir visai interesanta mājas lapa! Paldies par to, arī man - nelatgalietim - bija interesanti tajā ielūkoties. Īpaši labi, ka Jūs esat parūpējušies par tīmekļa terminiem latgaliski, jo svešvārdu pārlieks pieplūdums katrai valodai ir nāvējošs.
Man ir viens cits jautājums. Vai Latgalā nav domāts par savu - Latgales un latgaliešu karogu? Citādi, es skatos, igauņi jau aizsteigušies priekšā. Viņu īpašajiem Võro-Seto ļaudīm [Atceraties igauņu meiteņu grupu pēdējā Eirovīzijā!] jau karogs ir: http://www.eurominority.org/version/it/fiche.asp?id_pays=14&id_minorites=ee-voro
Visu labu!
Ilmārs Bite <hpgpsp@inbox.lv>
Rīga, Latvija
Trešdiņ, 2004 gods augusta (labeibys) mieneša 11 d., 17:11:38Guudojamii saita autori ! Tai kai jiusim daudz puormat par tuu, ka jou treis godus nikas nanuuteik: nav jaunu rokstu i.t.t., duumoju, ka eistais laiks kuu izduumot'. Piimaaram, var piiduovuot', lai poshi laseitoji - latgaliishi syuta saitam materialu - gon viesturisku, gon jaunumus nu sovom pil'saatom, studenti, kas vuicaas Reezeknes Augstshkolaa voi kur cytur filologeju voi kultuurviesturi, - var atsyuteit sovus dorbus par Latgolys rasktniikim i.t.t. Paduumojit, - eistii patrioti syuteis. Sovoiduok ite saiit viineigo bl'uzneishona i tukshs saits....
Sholastika <cghjll>
Kruoslovas, Latgola
Trešdiņ, 2004 gods augusta (labeibys) mieneša 11 d., 13:50:34Sveicīns vysim latgalīšim no Nagļim tys ir nu Lubona azara, latgalīšu dzimtinis. Latgalīši ir draudzeiga tauta, tikai čiuļi ir tī , kas latgalīšus grub atdalēt nu porejos Latvejys, deļtam latgaļīšim joīroda čiuļu eisto vīta, tys ir, muti cīt i dzeivot draudzeigi
Jons <Janixs85@inbox.lv>
Nadgļu pogosts, Rēziknis rajons, Latgale
Pyrmūdiņ, 2004 gods augusta (labeibys) mieneša 9 d., 16:56:37Jums vajadzētu šeit uztaisīt latviešu-latgaļu vārdnīcu, lai kaut ko var saprast. Mana vecmāmiņa ir augusi Latgalē un izskaidroja izrunu, bet tie vārdi...
saule pazare
Līls, līls mīsts soukts Rīga, Latvija
Trešdiņ, 2004 gods juļa (sīna) mieneša 28 d., 19:52:03Sveiki!
Prīks man par taidu mojas lopu i prīks, ka cilvāki vairs nazakaunej par to ka jī latgalīši.
Tik škode, ka naļaun pasī ierakstāt sovu tauteibu. Musiem ir sana volūda tikpat sana kai leišim, a školos vuicāt taidā
volūdā nagrib.
Raksteišu dorbu latgaliskai par Jersikas Visvaldi - tis tok ir mūsu karaļs. Beja musiem i sova valsts i sovs karaļs, dūmoju, ka viss sazakortos tik vaga pošiem taisnu muguru stovāt.
Franciska Cimare <franciska_cimare@hotmail.com>
Pīktdiņ, 2004 gods juļa (sīna) mieneša 23 d., 09:53:02sweicins wysim latgalisim nu naglim. liuti loba satys lopa, bet ar laiku waidzatu tu nadaudz uzlobot. bet man lels priks par tu pošu. Lai weicas
guntis <bguntis@inbox.lv>
nagli, latweja
Trešdiņ, 2004 gods juļa (sīna) mieneša 21 d., 14:15:40A ti godeejumoo naasi sopisiis?
Zeergs
Ūtardiņ, 2004 gods juļa (sīna) mieneša 20 d., 11:55:25Reit braukšu pi vacīsmammys i vacūtāva uz sīna tolku.Tai gribys,ka skaitu mynutis i sekundis...:)))

*Sniedze* <sniedzy@inbox.lv>
Reiga, Latveja
Pyrmūdiņ, 2004 gods juļa (sīna) mieneša 19 d., 00:00:02Ir ļoti jauki, ka cenšaties saglabāt sava novada tradīcijas, ko arī mēs, Kursā, darām, tikai nevajag ar to pārcensties. Esmu ievērojis, ka pēdējā laikā pretlatviskajās krievu šovinistu avīzēs tiek runāts par latgaļiem, kā no pārējiem latviešiem neatkarīgu tautu, un par latgaļu dialektu kā par pastāvīgu valodu. Tādi mīti ir izdevīgi tikai mūsu ienaidniekiem, kuri grib sašķelt vienoto latviešu tautu un sarīdīt latviešus savā starpā. Par vienotu Latviešu valsti un nāciju!
Latvietis
Liepāja, Latvija
Svātdiņ, 2004 gods juļa (sīna) mieneša 18 d., 10:38:18Ochenj interesno! Derzhitesj. latgaljci!
Viktor
Pīktdiņ, 2004 gods juļa (sīna) mieneša 16 d., 11:28:04shudin iigoju pirmuu raiz shitajaa saitaa, baigi lobais, i vel latgaliski
pasaka
Latvija
Ūtardiņ, 2004 gods marta (pavasara) mieneša 30 d., 13:17:58zzaal, ka jius naatjaunojat saturu, jau apnyka treis godus uz viinu i tuu possu vaartiis. kur jiusu baaze atsaruunaas??? par kuu naturpynojat iisuoktuuu??? diivam aizmiersto viita, a apmeklietoji ta iit...
Ar vysi ciinu!!!
valerejs <piut@pipsaa.aa>
malnava, latveja
Trešdiņ, 2004 gods marta (pavasara) mieneša 24 d., 00:14:53Forshi! Man patik shiis saits. Ljoti interesanti un izgliitojoshi.Atliek tik priecaaties cik raiba ir muusu Latvju zemiite.
Daavis
sigulda,
Pyrmūdiņ, 2004 gods marta (pavasara) mieneša 22 d., 00:37:42Turīs, Latgola i Latgolas volūda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gārņi
Kuorsova, Latgola
Trešdiņ, 2004 gods marta (pavasara) mieneša 10 d., 14:20:15Nabeju gaidiejs, ka ira taida lopa. Daudzi pazeistamūs atrodu ite, kurus natyku redziejs nu 2001 goda.
Valdis Novickis <xvvzx@tvnet.lv>
Pagaidom Reiga, bet tai Kuorsova, Latveja
Trešdiņ, 2004 gods marta (pavasara) mieneša 10 d., 13:14:55vasalji bazdalji :)) Kai delys rupuchi?? shudinj atrodu ituu lopu--valns, ash sirdi aizchaarja!!
kas tja nuuteiklja?? kas kas kas
:))
Par kuu jeus tja tunojit??piijimsit manji sovaa boraa?? :)
Masiirs <impo@one.lv>
Ljeivonji, latveja
Pyrmūdiņ, 2004 gods marta (pavasara) mieneša 8 d., 01:46:20Dūmu apmaiņa ir loba līta. Bet vajag ķertīs pi nūpītnõkim dorbim. Ir pinõcs laiks dibinot Latgolas pavaļsti, kai Skotiju Lelbritanijā!!!
Jõņs
Daugavpils,
Catūrtdiņ, 2004 gods marta (pavasara) mieneša 4 d., 16:59:03interesanta muojis lopa... zaal ka jiusu vuordneica napuorokn struodolja: as beju iivadiejis desmit vuordus i toljka treis puortulkuoja...
valerejs <nascieshu@daudzi.syudus.syutat>
malnava, latveja
Trešdiņ, 2004 gods marta (pavasara) mieneša 3 d., 22:13:51Paļdis Armandam Kūceņam par paleidzeibu.
Sveicīņs vysim latgalīšim!
Georgs nu Reigys
Ūtardiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 24 d., 14:11:54Jaa, kas tik nav stuoviejuši pi šiupeļa, a voi tys nūzeimej, ka bārns byus piec jūs leidzeibys i, izaudzs lels, byus taids, kai paredziejuši "šiupeļa apstuovātuoji".
saprge <saprge@navigator.lv>
Mukulis i Puordaugova,
Ūtardiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 24 d., 13:39:14Vasalji Viljoniiwi,kai sviizas caur placu ??? as jus visus ljubeju
Ingusiinje
Viljoni, latgalje
Ūtardiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 24 d., 12:45:28armandam
ka koč aks ūtram nav saprūtams, tys nūzeimoj, ka asat oplom i napareizi darejuši i radejuši oplomu prikšstotu, saceisu precizok- vyspor naasat nikodu radejuši. nav lela moksla voreitis sova sula i blaut ka visi poreji ir glupi i jyus nasaprut
iļza
Ūtardiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 24 d., 09:55:26Ilonai:
No, maņ ruodīs, jau pats "Vosoruošonys" vuords navā saprūtams lelumam latgaļu :), kuo tī vēļ runuot ap vysu cytu...
Armands
Ūtardiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 24 d., 06:42:22Armandam Kūceņam!
Zamuok raksteitā viestī beja runuots par volūdu kaidā teik runuots i raksteits Vosoruošonā i, ka tei ir labi saprūtama vysim latgalīšim, jū veļ zamuok raksteitā viestī kaids nūruodieja, ka volūda, kū vuica Vosoruošonā nav saprūtama i ka tū ir izdūmuojuši Reigys goni. Jius asat Vosoruošonys iniciators, a tys nazeimoj, ka Vosoruošonā teik lītuoti Jiusu izdūmuotuo volūda. Bez apvainuojumim, bez kaseišonuos, ar cīnu - ilona.
ilona <zaicih@one.lv>
Riezekne, Reiga, Latveja
Pyrmūdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 23 d., 09:19:55juus shitaa lapa ruulz :) sen neko taadu nebiju redzeejis :) un taa vaardniica ruulz it sevishkji datoru!
Juris
Valmieras raj,
Svātdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 22 d., 19:30:31Ilonai (kura raksteja: "Vosoruošona nav saisteita ar kusteibu, kuo prīšgolā ir Armands Kūceņš...")
No, es to Tovā vītā itai nasaceitum :), partū ka Armands Kūceņš irā vīns nu "Vosoruošonys" idejis autoru, kurs stuoviejs pi poša ituos kusteibys šyupeļa i pyrmajūs godūs paleidziejs ar padūmu. Tai jau soka, ka ļaudim "eiss atguods" :)
Armands Kūceņš <kucens@latgola.lv>
Svātdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 22 d., 10:40:21lobdiin meilii!manj iraa lels priiks, ka as koch kur internetaa varu paraksteit ari sovaa dzemtajaa voluudaa!a tii kuri pa eistam ira latgaljiishi spees nuuveerteet shytuu veidojumu !pazataicuus veidotojim!:)
meitine
preilji, latveja
Pīktdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 20 d., 17:07:20VASALI BROLI I MOSAS MUNUPROT SO LOPU VAJAG VAIROK PAPILDINOT UN POPULARIZEIT......
LATGOLS
REZEKNE, LATVIJA
Pīktdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 20 d., 13:58:16Tu Sandi pats te daudz nelēkā, atradies viens lielais latgalietis.Lohs ne latgalietis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
casiuss <casiuss@inbox>
Preiļi,
Catūrtdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 19 d., 22:44:30Vasali! Nazynu pat eistyn ci varu īsajaukt preiļuonīšu dialogā, jū poša asmu riezeknīte i ni cīš grybātu, kab preiļuonīši vierstūs pret riezeknīšim, jū cīš jau nu grozni izaklausa tei runa itymā lopā. Vīnkuorši nu ituo dialoga asmu secynuojusi, ka kaids suok jaukt sovu personeigū napatyku pret Anneiti i pīpin kluot veļ i vosorys kursus "Vosoruošona", i tai poš namuok atškiert, ka Vosoruošona nav saisteita ar kusteibu, kuo prīšgolā ir Armands Kūceņš i kuo volūda zynomā mērā cīš atškireiga nu pīrostuo i dzierdātuo. Tai kai poša asmu vīna nu Vosoruošonys organizatorim, bet dūmoju, ka muna volūda ir skaidra i saprūtama, jū sātā ari tai runoju, tik vīna atškireiba, ka -ō-, rokstu, kai -uo-.
ilona <zaicih@one.lv>
Riezekne, Reiga, Latveja
Catūrtdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 19 d., 13:59:46Casiuss tevi laikam beerneibaa diktai tels saspoordeeja.niripaisa salaga.ja fisku naceert nav tev ko ita dareit.
Sandis <Sandis@2cm.lv>
Vertuksna, Etiopeja
Catūrtdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 19 d., 13:11:22Anneita as pilneig piikreitu tovom duumom.par tuu as tevi luubeju.ko tu shuuvokor dori.mos ajam da kaiminam uz abaadim?poilu pajam.labi vasala.
Po skriptim:gaidu atbildis.:*
Sandis <sandis@2cm.lv>
Vertuksna, Latveja
Catūrtdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 19 d., 13:08:41nu ciiš jau vispōreiga tei lopa...pi*****.nimoz nazinōju kai Latgaļa ir tik prikoļna.forsi!!!Muns dzeds ir pi****,bet nu taida tei dzeivja.Muni brōļi as īrūsinoju pasaklauseit latgaļu repu.
Sandis <Sandis@2cm.lv>
Vertuksna, Rudzatu Republika
Catūrtdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 19 d., 13:02:50anonimajam
voi tys kas shvaks par tuu, kai puorguoju nu reigys iz riezekni??? as tai vys naduumoju! atshkireibaa nu teva, es nasakauneju pasaraksteit par tuu, kuu asu uzrakstejuse...
interesants termins - reigys goni :) bet latgaliishu voluudys vaicuojumaa uzskotu, ka vaaga viinu literaruu/rokstu voluudu. pruutams, mes kotrs - voi tii byutu preilji, varakljuoni, bolvi, riezekne voi kaida cyta latgolas vīta, ruonuosim sovaa izluuksnee, kas ir lela boguoteiba, kas juosagloboj.

Anneite
Trešdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 18 d., 20:48:38anneit,kas esi tu taipat visi zina, kopec nu Reigys tiki Rezekni ari visi zina... tei tov vosoraosana- vins masls, i nabrauc viersa preilisim; itu glupu voludu subreid izdumoja vosorotoji ar sovim Reigys gonim.tai nav nikaida sakara ar tautys voludu. i voi posa moki rakstei? naizaveras...
***
Trešdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 18 d., 19:13:15Nu, preiliishi, zinit kuu!!! Byutu koch viinreiz izmontuojushi iispieju i vuicejushiis voluudu!!! Ir, piimaaram, kotru vosoru nuumente "Vosoruosona". Kuo ta nabraucit??? Bljausteitiis jau kotrs pruut, a reaalu dorbu dareit... Kauns par jiusim, ka munaa dzymtajaa pusee taidi iisuonuojushi cylvaaki veelj dzeivoj! Naasot jau nikaids pasauls centrs.
Anneite
Riezekne, Latveja
Trešdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 18 d., 17:58:57Juram nu Reigas
Ja esi tāds krutais latgalietis, tad dzīvo un strādā tur, kur tavas saknes. Nostaļģijā pēc dzimtajām mājām pēc latgaliskā noilgojies? Tikai kad jāatver skaļi mute un kaut kas jāpasaka skaļi latgaliski, cik tad esi bravūrīgs? Čukstēt mēs visi mākam. Jā, es esmu dāmīte, ja tev tīk, bet latgaliski runāju labāk par tevi. Un šajā "atstoja" valodā jau nu pakaļ neākstīšos!
Latgaliete
Preili,
Ūtardiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 17 d., 17:09:28Teikšu tā ! Šī laba ir viens vienīgs atstois! Arī pašas lapas veidotāji ir galīgās nulles, jo latgaliešu valodu ta viņi tik tiešām nerubij! Atstois šī lapa un tās veidotāji!
Casiuss <casiuss@inbox.lv>
Preiļi, Latvija
Ūtardiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 17 d., 16:50:59,,Latgalietei!!!"
Ka Tu taida gudra, tod vajadzieja sarakstēt tū murgu, kū poša izgveļzi čiuļiski, eistā latgaļīšu volūdā!!!
I navajag tikai muldēt par sovu Latgolys mīļestēbu i dziļuom sakņom. Natycu ņi vīnam čangaļa (ceroms, ka leluoko daļa zyna, kas ir čangaļs, kas ir latgaļīts???!!!) vuordam. Gon jau poša čiuļojās vīnā čiuļošonā i tāloj baigū dāmu... tfu, !!!
Jurs
Reiga,
Pyrmūdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 16 d., 13:36:07o..loba lopa..nazynuoju ka taida ir..manj pateik ..respect bruoljim latgaljiishim..prozit! :]
Juonjs <In_Yan@tvnet.lv>
Riezeknja, Latveja
Sastdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 14 d., 08:40:04Latgaliits zigiz!!!
Riezeknee ir rokgrupa "Peec Lietus", kuri nasakautrej nu seva, sirdii ir latgaliisi i nas Latgolas, Riezeknes vuordu Latvejaa i pasaulee (jii Reigaa beja iisildeituoji roka zvaigznem Def Leppard) Niule jii ir tykushi da RadioSWH Priikshnoma topam
(http://www.radioswh.lv/swh/top.php?id=76&topid=prieks) i pyrms nedelis beja 1.viitaa! Tai, ka ari Tu vari juus atbalsteit!
Nuumetnis par latgaliishu voluudu i literaturu ir - VOSORUOSONA (informaceja www.vosoruosona.lv), vosoraa planots organizet ari vydshkolaanu nuumetni! Taipat ari Riezeknis Augstshkola organizej konkursus par latgaliishu kulturu i voluudu.
Anneite <annika.b@one.lv>
Riezekne, Latveja
Pīktdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 13 d., 13:11:09As tai daamai, kas rakstejuse augshaa, pilnjeigi piikreitu, bet taids pots stovuuklis ir arii ar literaaruu latviishu voluudu...L abi ka meusdiinos vispor kaids atzeist un nakaunos, ka nok nu Latgolas un daudz moz sabiidreibaa runoj dzimtajaa voluudaa. Varbeut kaids zina, vai vispor teik reikotas kaidas nuumetnes, kuros uzsvors tiik likts uz latgoliishu kultuuras apzinoshonu un izkuupshonu.
Latgaliits zigiz <antibiotiks@inbox.lv>
L-Anspaki, Latveja
Pīktdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 13 d., 12:57:15Esmu latgaliete visās paudzēs, cik par sevi zinu. ES MĪLU LATGALI! Tomēr atvainojiet- valoda, kuru var lasīt šajā lapā drīzāk līdzinās tikai un viena cilvēka bezjēdzīgam izdomājumam par to, kā varētu runāt Latgalē. Esmu konsultējusies ar speciālistiem (filologiem) un mūsu viedoklī pilnīgi sakrīt- no kurienes šī bezjēdzīgā un kariķējošā leksika??? Murgs!!!
latgaliete
Preiļi
Catūrtdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 12 d., 19:28:11loba diina visim!!! beidzuut kaids atgodoj ari par myusim!! man pateik, ka'shimaa mojyslopaa roksta vordu "latgalju voluuda" !! nu nav myus nikaids diakekts!!! i lels lels paljdis lopys saiminiikam par jo viinreizejuu ideju!!!! ticit man, mes - LATGALIISHI- naasam iz izmieshomys ruubezhis!!!!!
latgaliite <palmete@inbox.lv.>
Preiļi, Latveja
Trešdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 11 d., 16:29:35vasaļi koo pa dzeivi?
Maris <Maris-V@one.lv>
Preiļi, Latvija
Trešdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 11 d., 15:00:17Nu sveiciins visim Latgaliishim!!!!as nuu PVG!Saturas visi golvu uz augshu i tik uz priikshu!Nu tod uz tikshonuus!

mortensh <maartins@inbox.lv>
Preili, Latvia
Trešdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 11 d., 14:52:55Nu kuu lai soka it kai loba lopa. Mees te Prailjuus apsaveerom tochnai loba. Zinit ite var satikt ljeidzeigai duumojuushus cilvaakus, kuri itei voluuda ir svareiga. Tagad beus kur iiiit navis tikai jippii vai kaidis speeljis, bet nuupiitna lopa. Mees te dazhi piushi nu uutro komerc ituu lopu asam iiciinjejushi.
Kalvis <ozo_@navigator.lv>
Preili, Latveja
Trešdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 11 d., 14:52:45Asj asmu luuti laimeigs ka ir taida lopa latgaliishim asj vispor asjmu lelaa shokaa!!! :):)
Sierfovu pa internetu i iraudzeju tik eistu Latgaliishu lopu.
Lels paldisj webmasterim ka i spieja izveidotj dizgon normaalu lopu kur nu valj latgaliishu dialektaa ir priiks atiit i palaseit shuu tuu jaunoku....
Paljdis teisham ciinja lela ciinja!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minja <minja@inbox.lv>
Prailji, Latveja
Ūtardiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 10 d., 15:16:56Nu sveiki meilii:)As pa Reigu vinj jemuus-zaalj ka iz Riezeknji tai ratai tiik aizbrauktj:)Tjii ir forshi-Dreiz manj bius breivs-gaidit.Vispor kas manji zina-rokstit.
Agneta <dreame@inbox.lv>
Kaunata,
Catūrtdiņ, 2004 gods pebraļa (svacainis) mieneša 5 d., 13:42:31Redz,kāda skāde,ka ikdienā vairs neiznāk lietot latgaliešu valodu.Te palasot, man jau pie dažiem vārdiem jāpiedomā,ko tas nozīmē.Vai te ir kāds,kuram saknes ir Rudzātu pusē?
Anita <anneta@navigator.lv>
Jēkabpils, Latvija
Ūtardiņ, 2004 gods janvara (jaunagods) mieneša 27 d., 19:17:37Nūskatejūs fiļmi Cilvāka bārns, otkal, ļūti loba fiļma :)
Intars <parasts@inbox.lv>
Balvi, Latvija?
Ūtardiņ, 2004 gods janvara (jaunagods) mieneša 27 d., 12:54:38Daugavpils hokejisti droz oraa vysu pyrmuu hokeja liigu!
arnis
Catūrtdiņ, 2004 gods janvara (jaunagods) mieneša 22 d., 20:11:49Man ljels priiks par itu saitu! Latgola ira skaistoko Latvijis dalja....ziluu achu zemjs......
Latgoliishi nasastojit.......
andinsh <janis_a@mpe.lv>
Reigas rajons, Latvija
Pyrmūdiņ, 2004 gods janvara (jaunagods) mieneša 19 d., 22:15:47baltinava un latgale kā jau visi saka rullzzz-tas ir rullē ti kuri to nesaprot!!
IVETTA <ivetta@hello.lv>
BALTINAVA, EUROPA
Svātdiņ, 2004 gods janvara (jaunagods) mieneša 4 d., 14:15:16tagad daugavpilii biis hokeja komanda Latgale, un formys biis ar latgalis gierbuuni. beidzuut biis par kuu fanot!!!!!!!!1
arnis
daugavpils, latveja
Trešdiņ, 2003 gods dekabra (zīmys) mieneša 24 d., 18:04:38Lels prīks, ka taida mōjas lopa ir. Paļdis tīm, kas jū sataisiejuši !!!!!!!!!!! Vīņēgi reti kurš par jū zyna.
Andrius
Kīšlaks Reiga, Latveja
Pīktdiņ, 2003 gods dekabra (zīmys) mieneša 19 d., 09:01:53Manj rodiisj, ka itje varaatu taidus kai bljienju stostus parakstjaatj. Piimaaram as zynu ka muns kaimensh Vitoljds pruut ar brashku palaist trokokajaa solaa
Zepka
Lendzi, Latgola
Ūtardiņ, 2003 gods dekabra (zīmys) mieneša 16 d., 21:27:28Itys saits man ir pateikams porsteigums, kas vēlreiz pīroda, ka mes asom tauta, mes naizmiersim, i lai kai myusu brōļi canstūs, mutis myusim naaiztaisēt! Tīm, kas nav par sevi pōrlīcynoti, īsoku vairōk pasainteresētīs par myusu vēsturi! Ari poša es asmu ceļā! Metit kaunu pi molys, saucit lītys sovim vōrdim! Mes asom vairōk vajadzeigi nakai dažim līkās! Kūpit sovu volūdu i mōcit tū sovim bārnim! I nakurynojit naidu!
Īva <daniziza@inbox.lv>
Reezekne, Latvija
Svātdiņ, 2003 gods dekabra (zīmys) mieneša 14 d., 13:16:20Vainu i-nec neshancee, vai arii Juusu maajaslapa.
Nu gribeeju paaris vaardus paartulkot. Nesanaaca.
A tolka, ka neviens to nelasa?
Jancis <jancis@riga.vzd.gov.lv>
Nu Riiga, Riiga!, Tepatvienesam!
Trešdiņ, 2003 gods dekabra (zīmys) mieneša 3 d., 03:35:47Eists reidziniiks ira taids, kuram mote ira nu Raaziknis, bet taavs nu ludzys. Klausitaas vysi Laimas muzykantus!!!!!!!!!!!!!
Arnis <arnjux@one.lv>
Daugavpils, latveja
Pyrmūdiņ, 2003 gods dekabra (zīmys) mieneša 1 d., 00:29:08Vasali ;) Nu ir laba lapa, kā es agrāk par tādu nezināju? tikai te dzīvības maz un vēl kas - vai šī ir literārā latgaļu valoda? mani senči nedaudz savādāk runā ;) cik mūsu te daudz, kas saka, ka vecvecāki savādāk runā, bet paši mēs ne a ne b jo sevišķi, ja jāraksta. hm...te varētu kādu čatu izveidot, tikai,iespējams, ka te nebūtu aktivitātes. un vēl - vai Alunānam arī nebija pāris dzejoļi latgaliski? veiksmi turpmāka darbībā ;)
Jolanta
Reiga, Latveja
Sastdiņ, 2003 gods nojabra (solnu) mieneša 29 d., 12:34:09Vasalji brolji un mosas kai padzeivojat rokstit uz e:mailu parunosim
borja <valduks@e118.lv>
Jurmala/Aglyona/D-pils/Viljoni, Latveja
Catūrtdiņ, 2003 gods nojabra (solnu) mieneša 27 d., 16:30:29vasali tautīši latgaļi. itei lopa baigi loba.cool!!!!!!!!!!!!!!!!!
joņs <VUFXX@hello.lv>
baltinava, latveja
Catūrtdiņ, 2003 gods nojabra (solnu) mieneša 20 d., 15:09:25sveicīns vysīm latgalīšīm!
tu
balvu, latvija
Catūrtdiņ, 2003 gods nojabra (solnu) mieneša 20 d., 15:08:18Vālu vysim Latgalim turpmuoku atteisteibu un naņimt golvā glupūs čiuļu izteicīnus.
Dzordzs
Catūrtdiņ, 2003 gods nojabra (solnu) mieneša 20 d., 15:06:54Vusi tī kas dzeivoj latgaļe rulllleeeee
es
balvu, latija
Catūrtdiņ, 2003 gods nojabra (solnu) mieneša 20 d., 15:06:20Vusa Latgola rullej
arvsi
Catūrtdiņ, 2003 gods nojabra (solnu) mieneša 20 d., 15:04:32Vasalas vusas Latgoļu meitas.Nu tautīša Dzordza
Dzordzs
Catūrtdiņ, 2003 gods nojabra (solnu) mieneša 20 d., 15:02:58kopēc nav pīminaata taida vīta kai latgaļīšu volūdas, literaturys i kultūrviesturis metdodiskīs centrs nautrānu vyduškolā, rogovkā, rēzeknis rajonā
vita <vitarazgale@tvnet.lv>
rogovka,
Pyrmūdiņ, 2003 gods nojabra (solnu) mieneša 10 d., 21:41:39svaiki brolji !
Antons <kurtsf@inbox.lv>
Riezekne, Miusu poshu
Catūrtdiņ, 2003 gods nojabra (solnu) mieneša 6 d., 20:41:16Paļdis, tautīši par jaukū lopu.Tis lobi, ka rokstit sovā volūdā.
Lai lobi īt ar miusu volūdas sasakūpšonu.
Anita Vecgrāve <anitavecgr@one.lv>
Rīga, Latvija
Svātdiņ, 2003 gods nojabra (solnu) mieneša 2 d., 15:53:54Iita lopenja manim patik;)
juris
Reiga, Latveja
Ūtardiņ, 2003 gods oktebra (leita) mieneša 28 d., 08:20:17Slava tīm kas itū lopu ir iztaisiejuši! Tādiņ vysmoz ir īspieja uzzynuot kočkū vairuok par latgalīšu volūdu i pošu Latgolu, i kas pats pateikamuokīs- myusu pošu dzymtejā volūdā!
Sergis <pelekaisvilks@sveiks.lv>
Lozdukolns,Bolvi, Latveja
Ūtardiņ, 2003 gods oktebra (leita) mieneša 28 d., 03:28:27Sveiki šņukurkoti! Voi jius zynojat ka lelys kriuts traucej siiviitei dzeivot? Tai ir. Jius vaicoset kaids tam sakars ar Latgali? Nu kai zynams Latgalee - un eipashi jau varakļonuus da stabulniikuus ira pylns ar smuidrom un stoltom meitom. Un ticit, juu dzeiva nikod viigla bejuse nava!
Vjalsj <vjalsj@one.lv>
Varakļoni, Araabu Emiraati
Pīktdiņ, 2003 gods oktebra (leita) mieneša 17 d., 15:31:41Nu manj jau ciishi labi pateik,ka te var i palaseitiis i apsasriistiis......nu rikteigi:) nu vo tik napateik ka jaunii i daz`e vacii studenti censhaas nuusleept tu sovu Latgaliskuu dveeseli.Nu maule,tai kai uz groobeklja uzkoopushi!!!
oseits <bizpiens@one.lv>
D-pils, Latveja
Ūtardiņ, 2003 gods oktebra (leita) mieneša 14 d., 12:58:29Nu klausotīs, broļi Latgaļīši! Par kū informacejis par itū lopu nabeja jau agrok?Byutu itū besu zynojusi symtu godu TVNETS nabyutu muna pyrmo lopa.....Vyspor cīšin loba lopa, myužeigs skaistums.Eistiņeibā apsaverūtīs itū lopu un tū kas pabeigts i kas naa maņ rodos poris lobu dūmu, kai arī materiālu varātu sadabot lobu lobū.tai ka jesļi ir interesja, tod drūši rokstit, as pasadaļeišūs. Labi, turatīs broļi un vasali paļicit!
Kristīne Savicka <krista.sa@tvnet.lv>
Riezekņis rajons Kaunota, bet patlobon acarūnu Reigā, Latveja
Pīktdiņ, 2003 gods oktebra (leita) mieneša 10 d., 10:53:12vui,cik senj naasu ite bejus..paljdis Diivam,ka nikas nau mainiejiis.tii poshi ljauds,tei posha duumuoshona! i labi ka tuo!latgaljiishi,turamiis!:)
gunta <gunta_v@inbox.lv>
Riezekne,
Pyrmūdiņ, 2003 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 15 d., 17:17:18Sveiki, shudinj vysi latgaliishi i sovaidok runojuushii!
As viinkorshi gribieju pasacaat, ka priicojuus dzierdaat, ka jer vaal daudz cytu jauniishu, kas nazakautrejaas nu sovys dzymtos voluudys!
As Jyusus vysus miilu!
Sarma <sarme2@one.lv>
poshreiz Jelgava, Latveja
Pyrmūdiņ, 2003 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 15 d., 10:04:22Vasali, latgaliissi! tai jau ir... golvoniis runojit, rokstit, losit... i duumojit latgaliski. Tod byus kuu lobuot (piilobuot) i vyss latgaliskais nazuss. ;-)
A Sandai soku- Latvejii byussu Oktobra pyrmajuos diinuos i niviins niviinu napamat (duumoju, tu sapruut, kuu gribu saceit ;-) Es tikai pavysam drupeiti paiissu iz suonu - tai ka iz viitys viin byussu ;-)
Kab latgaliissim gaissys, boltys duumys duumojaas! Vyuceisimiis kuupaa pareizai runuot,raksteit, laseit... i pareizai (latgaliski) DUUMUOT!

Jureits
Pyrmūdiņ, 2003 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 8 d., 16:11:37Par voluudu. Kotram sovys tiiseibys liituot, kaida jam ir, i runuot tai kai jys runoj. Viineigi tii, kur tys teik piiraksteits i iziit publiskaa viitaa, var suoktiis diskusejis, jo viina cylvaaka iiviistus vuordus (arhaismus voi okazionaalismus) cyti var piijimt i napiijimt.
Nav latgaliishim terminologejis komisejis, diel tuo rokstu voluudaa kotrs dora, kuu gryb. Puorejim breiva valja - sekuot i tai nuustyprynuot voluudaa kai terminu voi nuusaspljaut i ignoreet.
Biedeigi gon, ka tai ciish daudz lobu i labi grybaatu vuordu tiik izsmuodaati i pazyud. Bet runuotuoji i raksteituoji ir ciish konservativi - iz jaunuu tik viigli nav paraunami.
A, ka tai nabyutu, storp cytu, i voluuda ik pa shaltei maineituus, jei byutu ciish cytaida i varbyut izneiktu, jo viina paaudze vaira nasaprostu, kuu uutra gryb saceet. (Ituu var nuuvaaruot, piimaaram, myusdiinuos ar datorterminim, kuu vacii nasapruut, jo naliitoj datoru, voi kaidim vacvuordim.
Tom jaunajom realejom ir juoizduumoj jauni nuusaukumi, paturuut tuus voluudys sistemaa, bet piilaagojuut runuotuoju gaumei i lobskaneigumam. Tikai pagaidom tys ir dazzu entuziastu dorbs, a puorejim tikai piijimshonys, liituoshonys i taidaa veidaa iiviishonys voluudaa vaine. Kodz na vyss ir piiemams - te golvonais, lai byutu kas vyspuor roksta voi skaita.
Kuu ar ituu vysu gribieju saceet. Kab mozuok saiitu tai, ka izsmuodej smuodeishonys piec, navys objektivi apsaver, kas i kai.
saprge <saprge@navigator.lv>
Catūrtdiņ, 2003 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 4 d., 23:43:23Ļūti interesanta lopa!!! I paļdis tuos taiseituojim... Saceisim, volūda itymā škārsteikla lopā drupeit teik puorspeilāta. Tīksme tyvuok senejim variantim ir loba i tys ir labi, ka teik dadūmuots i tyvuok raksteits pošai runai, bet daži "breinumi" līk labi nūsasmītīs. I juopuordumoj, voi tai byutu rokstūs juolītoj? Pīmāram, Maļavuošonys akademija, Andryvs Jurdžys... Nav i konsekveņcis golūtņu raksteišonā. Taidi daži redziejumi...
andryvs
Catūrtdiņ, 2003 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 4 d., 10:21:52Man jau dikti patiik, ka katru dienu atverot sho lapu, es varu redzeet jauku jaunu bildiiti iz Latgales briinishkiigajaam vietaam!
SS
Latvija
Catūrtdiņ, 2003 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 4 d., 10:04:22Lels paldis muojys lopys saimniikam par dorbu! Lopa tiishom iz guuda, tikai varaatu sheit izviituot vairuok materialu par latgalu voluudu un vysu, kas ar tuu saistos (gramatiku un tai tuoluok) sovaiduok vyss kuu as atrodu ir viina vuordneica!
Ramms+ein <rokturis@inbox.lv>
Reiga, Latvija
Catūrtdiņ, 2003 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 4 d., 01:36:32Nu super.. pirmo reizi redzu lagalieshu valodaa maajas lapu..Malachi!.. Kauta arii 19 gadu vasaras pavadu pie latgalieshies taa pat kauns runaat...
aija <aijarasa@inbox.lv
Ramūnas <ramev@spray.se>
-, Švedija
Catūrtdiņ, 2002 gods augusta (labeibys) mieneša 1 d., 17:33:49Hehe, boigi lobais saits!
HELDON <heldon@e-apollo.lv>
Ryga, Latvija
Catūrtdiņ, 2002 gods juļa (sīna) mieneša 25 d., 13:02:26Labs, Baigi labi, ka kaut kas taads ir:)
Vienīgi vaardu vareetu buut vairaak. lai iemaaciitos latgaliski:)
Edgars
Rīga, Latvija
Catūrtdiņ, 2002 gods juļa (sīna) mieneša 25 d., 05:02:21Man arī jāatvainojas, ka neprotu rakstīt latgaliski.
Bet ļoti priecājos par Jūsu panākumiem un sirsnīgi novēlu labu veiksmi attīstot latgaliešu valodu un kurtūru!
Paldies par neatlaidību!
Aleksejs Andronovs <aleksey.andronov@lycos.com>
Sanktpēterburga, Krievija
Trešdiņ, 2002 gods juļa (sīna) mieneša 24 d., 11:55:27Varātu itja todu kai tematisku forumu sataisjāt, lai tauta parunot dabon. Varātu sokt ar tematu par latgaļu volūdas piemārošanu par valsts volūdu Latvejys Republikā.
Onuprs <bebrs007@yahoo.com>
Reiga , Latveja
Catūrtdiņ, 2002 gods juļa (sīna) mieneša 18 d., 18:19:54Paldies! Būs iespēja atcerēties to kas sen bija aizmirsts.
Lai Jums labi veicas.
Jānis Raciņš <janis.racins@mfa.gov.lv>
Berlīne, Vācija
Svātdiņ, 2002 gods juļa (sīna) mieneša 14 d., 13:10:10Nu zheel, ka nevaru (nemaaku) neko te latgaliski uzrakstiit, bet nu resurss jums te ir baisi labs :). Vislabaakais ir datorterminu vaardniica!!!!!!!!!:)
Taa tikai turpiniet!
Eraser <eraser@one.lv>
Saldus, Latvija
Pīktdiņ, 2002 gods juļa (sīna) mieneša 12 d., 14:28:44Sveika tauta, nu jauki jauki, man jau patīk, turpiniet tādā pašā darā! labais!
Dario <irbux@one.lv>
Rīga, Latvija
Pīktdiņ, 2002 gods juļa (sīna) mieneša 12 d., 13:22:55Vasali su salt!
Kai radzams, miusu puisim spaks vairok maalii nakai kauluus!
Nu bet priks ka val na visi nusadzarusi!
ATA!
Pieters Jakovels
Freiburga, Voceja
Ūtardiņ, 2002 gods juļa (sīna) mieneša 9 d., 15:53:19I am a linguist from Poland, interested in the Latgalian culture and language. Several days ago I came back from an unbelievably interesting excursion to Latgola. I would like to contact any English-, Russian-, German-, or Polish-language Latgalian in order to establish some personal and scholarly contact(s). Wish you all the best!
Tomasz Wicherkiewicz <wicher@amu.edu.pl>
Poznan, Polija / Poznan
Pīktdiņ, 2002 gods juņa (vosorys) mieneša 28 d., 00:05:37Vasals, ka namaloj! A ite es! Bez jūkim!
Egita <Egita_Kancane@lm.gov.lv>
Andeņi (pošlaik-Reiga), Latveja (nu kas gon cyts)
Pyrmūdiņ, 2002 gods juņa (vosorys) mieneša 3 d., 16:56:49Vasaļi broļi latgolīši!
Doņs <dons@inbox.lv>
Praiļi, Latvija
Trešdiņ, 2002 gods maja (lopu) mieneša 29 d., 14:52:42Nu cīš pateikamai atrast i-netā piļnvierteigā, navis kai nabejs izkrūpļōtā latgaļīšu volūdā veidōtu mōjas lopu...uhhh, itys pasōkums īruļļej...;))) Visim tautīšim nūvieļeju lobu sīna laiku! ;)
Vita <Junona1@one.lv>
Reiga, Latveja
Trešdiņ, 2002 gods maja (lopu) mieneša 29 d., 09:49:01Naskei pamoz te tuu cilvaaku apzagruuzas
justs <bebrs007@yahoo.lv>
reiga, LV
Catūrtdiņ, 2002 gods maja (lopu) mieneša 23 d., 09:21:00Sveiki meilī tautīši!!!!!
Pilneigi najaušai atrodu itū lopu...Navaru saprast, kai agrok bez tos varieju dzeivot??? Muižeigais skaistums!!! Nu tai dūmoju ka tei byus muna meiļoko lopa...:)) Labprot sajimtu kaidu vēstuļeiti...Visim nūvieļu skaistu saulainu pavasari.. Īlaidit sovos sirsņeņos gaišūs saules stareņus...
Jelena Jekimova <sauleite@e118.lv>
Reiga, Latvija
Catūrtdiņ, 2002 gods maja (lopu) mieneša 16 d., 11:14:07Vasali bazdali, lai dzevoj plotais gols.
Vjalsj <vjalsj.one.lv>
Reiga alias Varakljoni, Latveja
Pīktdiņ, 2002 gods maja (lopu) mieneša 10 d., 17:43:00taids sivds na mojas lopa kuumaņ vajag navaru atrastj klams asj sok
joņs <labais@e-apollo.lv>
riga, asv
Pīktdiņ, 2002 gods maja (lopu) mieneša 10 d., 12:57:03Loba dīna! Mes Latgalis studenti Jelgavā grybam vīnraiz saīt kūpā i vysmoz parunot par visim latgaļīšim sopeigom ļītom! Atsytit, kū jyus par tū dūmojit!
jureits
Juris Viļums <jureits@one.lv>
Ezernieki, Latvija
Ūtardiņ, 2002 gods apreļa (sulu) mieneša 30 d., 14:35:55Latgale ir viena riktiiga chuhnja - chongoulji pidouri!
NAV <NAV>
nekur, Nekuriene
Catūrtdiņ, 2002 gods apreļa (sulu) mieneša 25 d., 19:53:50He, latgalu valodu par valsts valodu!
Nesmidiniet cilvekus.
ainars
Rīga
Trešdiņ, 2002 gods apreļa (sulu) mieneša 24 d., 13:00:28Kod ir švaki ap dūšu, vajag itū lopu attaiseit i paļiks lobok!
As nazinu, kū tī čiuļi dūmoj, a myusejīm, es zynu, pateik!
Aro <aro@inbox.lv>
Aizkraukļis, Latveja
Pyrmūdiņ, 2002 gods apreļa (sulu) mieneša 15 d., 18:47:05Vasali zemljaki!
Kod as Jius reiz iimoceisu CIERVI viitaa nuulikt? Jius te visi troki voi nu Rogovkys? Gribu Jiusim pasceit viinu siltu vordu - PUFAIKA!!!
Ar milzeigu ciinju
Jezups
Jezups Paulaans <jozeph.paulans@microsoft.com>
USA
Sastdiņ, 2002 gods apreļa (sulu) mieneša 13 d., 14:18:27Lai jums saulaina dīna brōļi LATGAĻĪŠI!
Juris Želvis <Jurchiks1@inbox.lv>
Preiļi, Aizkalne, Latvija
Ūtardiņ, 2002 gods apreļa (sulu) mieneša 2 d., 18:30:56Muna meilo LATGOLA! Esi stipra sovaa goraa!!!!!!!!!!
Sanda <Sandiks@one.lv>
Preiļi, Rušona, Latvija
Ūtardiņ, 2002 gods apreļa (sulu) mieneša 2 d., 18:27:07Nu bravo visi latgaliishi, kas shitaa sparigii te drukaa un raada savas valodas zinaashanas! diemzheel es liidzi nevaru tureet... ;) lai nu jums visiem jauka diena!! =:-)
Baiba <alaskanos@one.lv>
Latvia
Catūrtdiņ, 2002 gods marta (pavasara) mieneša 14 d., 16:22:00Baidzuut atrodu, kaut kuu sakareegu
Vichoks <wiks@inbox.lv>
Prailji, Reega, Latveja
Trešdiņ, 2002 gods marta (pavasara) mieneša 13 d., 22:31:53Sveicins latgalu meitenem siivisu dina i sveiciins tim raksteitojim kurus as pazeistu. Sudin man taidys naradzatyus patriotisks garastovuklis, kur tik breineiga ideja jums rodusiis.
Borbalu Maija <trinda-bujala@navigators.lv>
Reiga, Latvija
Pīktdiņ, 2002 gods marta (pavasara) mieneša 8 d., 12:00:58Hei, hei Latgola! As te siiezu pii datora storp latviisim i smaids pa vyusu seju, jim liikas ka man laikam koc kas ir nuutiics, bet as pricoyus par jums i totod par sevi ari. Kuu es varatu dareit liityus lobaa? Piidusonu par tik briismeigu voludu.
Borbalu Maija <trinda-bujala@navigators.lv>
Reiga, Latvija
Pīktdiņ, 2002 gods marta (pavasara) mieneša 8 d., 11:53:41Dōrgī brōli un mōsas latgalīši! Jauns pīdōvōjums - Internetā ir izlosama Aglyunas bazilikas draudzes ziņu lopa "Aglyunas zvaneņš". Mōjas lopas adrese: http://www.webhotel.lv/~aglyunas_zvanens
Taipat lyudzam raksteit sovas atsauksmes par šū jaunumu uz e-postu: alidija@e-apollo.lv
Jau aiz laika soku: Paļdis! Lidija.
Lidija Agloniete <alidija@e-apollo.lv>
Aglyuna, Latgola
Ūtardiņ, 2002 gods pebraļa (svacainis) mieneša 19 d., 22:19:26sveiki tauta ko labu darat chatojat latgolaa
janis naumovs-eriks <labais16>
preili, riga
Trešdiņ, 2002 gods pebraļa (svacainis) mieneša 13 d., 16:47:32Dōrgī brōli un mōsas - latgalīši! Sveicīņs Svacainē! Labi jau ir, ka ir taida latgalīšu lopa, tik,dōrgī veidōtōji, nacelit nu probabu skreinem tūs vōrdus, kuri jau nu nikai nav apgrūzeibā nivīna Latgolas molā. Maņ jau nu tō jyusu pōrstaipteikla vīn nalabi matās. Par pōrstaipim muna mōte sauce dīgus, kas adekļam īt pa ūtrū pusi, un tī navarēja byut par gari, jo tod metēs cymdu maucūt pērsti. Jo jyus sovā saitā taidus pōrstaipus ītaiseisit, to nikas lobs naizīs. Mož tū var aizvītōs ar kaidu 20.godusymta vōrdu? Latgaļu volūda, taipat kai vysas cytas dzeivas volūdas, atsateista, un navar byut tai, ka ņyuļa myusim vysim byus jōsamōca taidi vōrdi, kuru jau i muna vacō baba vairs nasaprostu. Najemit ļaunā, bet tai tys ir.

Lidija <alidija@e-apollo.lv>
Aglyuna, Latvija
Sastdiņ, 2002 gods pebraļa (svacainis) mieneša 2 d., 17:26:04pasaveritēs http://www.radars.times.lv
bernix
Pīktdiņ, 2002 gods pebraļa (svacainis) mieneša 1 d., 13:50:21:)) Zeel ka lapa naf pilniiga lieka ka Latgales maakslu naf nemaz tik gruuti atrast bet te tukshs!!! __Nekas__ gan jau bet visumaa jautri!!! :)
zabludzens <huhu@latgola.lv>
Riiga, latvija
Pīktdiņ, 2002 gods pebraļa (svacainis) mieneša 1 d., 10:10:35Lels prīks par lopu Latgaļu volūdā. Sveicīņs vysim latgaļīšim.
Saita autorim paļdis i veiksmi turpmokojā dorbā.
Imants Adijāns <imsad@mail.lv>
Reiga, Latveja
Catūrtdiņ, 2002 gods janvara (jaunagods) mieneša 24 d., 14:07:24Cik es saprotu, šis saits pilda pārsvarā nopietnas
funkcijas, bet to apskatot paliek
daudz jautrāx garastāvoklis.
Beztam ļoti izglītojoši latgaļu valodas apguvē.:)
Jauki.
Joņs_aka_Inciz <legion@hello.lv>
Latvia
Pyrmūdiņ, 2002 gods janvara (jaunagods) mieneša 14 d., 12:56:00Manj patiis priiks, ka beidzut i vyspasaulis teikla var atrastj kaut ku dzymtoja voluda. Jocerj ka itys saits dzejvos myzeigi.Radeitojam nuvelu ponokumus turpmokaja darbeiba. Tai tik turat!
rasnys <rasnys@latgola.lv>
Rezekne, Latvija
Ūtardiņ, 2001 gods dekabra (zīmys) mieneša 18 d., 12:23:34Gods un slava cilvēkiem, kuri izveidoja šo saitu. Lai nu kā dažiem ļautiņiem tik ļoti nepatīk latgaliešu valoda, bet neko tur nevar darīt.Tas ir kultūras mantojums.Esmu lasījusi, ka latgaliešu valoda 18.gs.ir atzīta starptautiskā līmenī, kā atsevišķa valoda, tikai dažus gadus vēlāk tika atzīta latviešu valoda. Tie ir fakti.Ar to jāsamierinās.Starp citu latgalieši ir malači- 50 gadu laikā vismaz nav pārkrievojušies un nav arī kļuvuši nacionālisti.Latgaliešiem galvenais ir cilvēks, nevis viņa tautība! Lai Dievs Jūs svētī!
Panna <marija@svenix.lv>
Vilkugrava, Latvija
Sastdiņ, 2001 gods dekabra (zīmys) mieneša 8 d., 23:35:36Ists slaviskas kulturas veicinataju midzenis. Vajadzigs vins mums ka slicejam dzert. Labak macitos latviski runat, voirak par bizneisu duumaat un mozak po bazneicam kljenderet. Savodok jou cik godsimtus to Latgola ir pilneiga diersaa!!!
Chivlis
Saulkrasti
Ūtardiņ, 2001 gods dekabra (zīmys) mieneša 4 d., 23:00:27Pēc dažom dīnom iznok singlys "I mote ar viedri"
Andryvs <andrejs@forest.apollo.lv>
Rēzekne
Pīktdiņ, 2001 gods nojabra (solnu) mieneša 30 d., 18:19:57Unfortunately Your guestbook doesn`t provide cyrillic writing way. The mainstream of the previous posting was:
- You`re welcome to our web-site "Sviataja Dubrova" / "Holy Forest".
- All the interested in contacts with Belarusian baltofillian youth circles are welcome to mailing (address`s marked).
- The best greetings to all the acquainted from Todar Kaskurevis.
- It`ll be actually very nice to get in touch with Latgalian non-official delegation being to Belarus during Kalendos by Alaksej Hlusko.

Cordially,
Alaksandar Mikus, GEGA Ruch member
Alaksandar Mikus <druvis@tut.by>
Mienska, Baltkrievija
Sastdiņ, 2001 gods nojabra (solnu) mieneša 17 d., 22:42:47Ļoti labs, liels paldies tiem, kas saitu izveidoja (un turpina veidot)!
Personīgi varētu vēl tikai vēlēties, lai kādu ziņu lapu pievieno, tad 'latgola.lv' varētu droši likt par sākumlapu
edgars <egr@altavista.com>
Trešdiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 31 d., 14:39:26Nu ko lai saka... Lapa tiešām izdevusies uz goda. Malači, tā turpināt! :)
Egils <egils@tukums.lv>
Trešdiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 24 d., 10:44:28latgalji sucks. pa krupnomu.
tigger_lv1 <da vispaar>
ko?, ljatvija
Ūtardiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 23 d., 12:42:47Vyss ir forssi! TIKAI kod itej lopa turpynos augt kvlitaatee un kvantitaatee, lai nabyutu tai, ka paliik tikai "lloti reeciiga lappusiite!" Varbyut i as varu drusceit paleidzaat.
lai jyuisim vjaicas!
Jureits
jureits <jureits@one.lv>
Ezernieki, Latvija
Sastdiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 20 d., 17:29:12Nu labais labais,interesanti palasiit,pamaccaiicies lasiit!!
Kaspars <kaspars@madona.lv>
Madona, Latvija
Svātdiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 7 d., 14:41:38Fantastiski! Burvīga lapa! Latgaļu valodu par valsts valodu ;)
skol <skolanis@latgola.lv>
Reiga, Latveja
Sastdiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 6 d., 22:41:31Malachi! Vismaz kaut kas iisti latgalisks ieksh Net. Veiksmi taa turpinaat.
Ar cienhu - Janis.
Janis C. <cilveks2002@yahoo.com>
Valkas raj., Latvija
Pīktdiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 5 d., 13:51:41Loba diina Jums visim! Jau iipriiksh atvainojuus par munu varbuit nepareizuu raksteibu. Asmu dzymuse Reigaa, bet vacaaki manj nuok nuu Latgolas un beernjeibu-shkolas breivlaikus pavadjeju Latgolaa par tuu i man shis nuuvads i shei voluudjenja ir tik meila. Man ir pateis priiks, ka otrodos taidji ljautjenji, kuri uztaisjeeja tik jauku ljiitu kaa Latgolas saatys lopu. Malachi ! Lai Jumsim veicas tolokojaa darbenjaa ! Ar ciinju, Egita
P.S. Raksteit ir griutok njikaa runot :)
Egita <Egita@fm.gov.lv>
Reiga, Latveja
Catūrtdiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 4 d., 16:48:20Nu solta koļidora viejeņš valk,
Cepļī pazudusja guņs,
Kovdrja nūšļuka, ci staigoj kaids
Voj pi suseda narej suņs.

Nakts ir malna, vāļ nav ausis reits,
Jau slīdis Sakstagolā klaudz
Agri cieļīs, vālu ieds,
Myusu Latgaļīts Reigā brauc.

Jau viļcīņs Atašīņis pūrā brīn,
Kūkys, Krustpiļs, tod jau tylts
Ņi par kū is vairoik nabādoj,
Sāta toļi i bindzjuks sylts!
Pīzdīdojums:
Nažāloj ni ko tu, kraklu prasavotu
Nūdūsi tu lombardā reit,
Soksi Reigā aprast, navareisi saprast
Kas tī tymā pūrā tai speid.
Andryvs <andrejs@forest.apollo.lv>
Rēzekne, Latveja
Catūrtdiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 4 d., 15:25:21Mans vectēvs pameta Latgali 30-tajos gados un es latgaliski īsti nemāku runāt, tālab nelauzīšu mēli un rakstīšu latviski.
Malacis! Ko vajag, to vajag! Ir, protams, šis tas, kas izraisa smaidu (piem. "sātys puslopa"), un arī latviešu- latgaliešu vārdnīcu derētu pabeigt. Taču tagad ir kur iemest aci, braucot uz tēvu galu. Tā turpināt!
Jānis Strods <daw@delfi.lv>
Rīga, LV
Trešdiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 3 d., 16:35:49Sveicynooti miily tautiishi! Cik ljels priiks manj beja iiraudzjaatj sovys dzymtuos voluudys muojis lopu.
Sveiciinjsj vysim Rjaazjaknjis rajona Latgalju bruoljim, muosom un nuuvadniikim! Malatshi, ka izduumojatj
izveidootj taidu muojis lapenju. Navaru viinj nuuzapriicootiisj! As iisoku Jiusu lapenjaa izveidootj taidu
LINKU (saiti), kur byutu vysim piiejamas un losamas J.SILKAANA "Fabulenjas". Tii ir ljuuti loba un pamuocuusha
informaaceja, kas byutu jolosa vysim. Ja ir iispiejams, lyudzu piiviinojit taidu literaturu. Manj taida gromatenja
iraida, ja vajaga varu pazadaljaatiisj ar literaturu. Vysu lobu! DIIVS PALJEIDZ turpmookejaa dorbaa! Ar ciinju, Latgaliits Latvejaa.
Ivo Sutins <ivos@pmlp.gov.lv>
Lapmezhciims, Tukuma raj, Latveja
Ūtardiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 2 d., 16:09:41Nu labaa lapinja :-))) Superiigi ! Taa tureet, latgalieshi ! :-))) Man patiess prieks par juusu paveikto darbu ! :-)))
terorist* <piterspens@yahoo.com>
Riiga , Nu taksh - Latvija !!!!!!!! :-)))
Ūtardiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 2 d., 14:09:56Labais!!! Stiliiga lapinja....
Armandez <armandez@inbox.lv>
Ventspils, Latvija
Pyrmūdiņ, 2001 gods oktebra (leita) mieneša 1 d., 11:59:49Linkejimai visai LATGALIJAI is Lietuvos.
Kalba jusu labiau panasi i lietuviu, o ne i latviu.
Rimas <r.vosylius@mari.omnitel.net>
Marijampole, LT
Pīktdiņ, 2001 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 28 d., 15:22:29Nu vasali brōļi ! Navaru vīn nūsaprīcōtīs par itik šmuku sātys lopu. Munā mīstā, gon runoj biškeņ citaidi, nu bet tys nav svareigi - golvenyjs, ka eimam iz prīšku sovas valūdeņas atteisteibā. Latgalīšim, vairāk vajdzētu lepotīs ar sovu izacelšonūs. Vivat floreat est!
Māŗcs Kauļeņš <mkaulins@inbox.lv>
Iļģucīms, Reiga, Latveja
Svātdiņ, 2001 gods seņtebra (rudiņa) mieneša 16 d., 21:39:54Lels prīks par cenšanūs vīnaidot pareizraksteibu.
Bux <ramboll@parks.lv>
Reiga
Pīktdiņ, 2001 gods augusta (labeibys) mieneša 31 d., 13:22:37Lobs dorbs padareits. Divs paleidz! (Tai sacejom myusu pogosta, Makasanus.)
Aloizijs <aloizijs@juno.com>
Virdzini ja, ASV
Pīktdiņ, 2001 gods augusta (labeibys) mieneša 10 d., 19:15:09Baigie malachi ka taadu lapu saveidojushi. Var vairaak par Latgali uzzinaat un arii senchu valodinjaa palasiit. Tatieshaam labi.:))
Anastasija <anastasija@starline.ee>
Rīga, Latvija
Catūrtdiņ, 2001 gods augusta (labeibys) mieneša 9 d., 16:03:58hehe drausmiigi reeciigi!!! liidz asaraam...
Nelabais <nelabais@hotmail.com>
Reiga, Lotvija
Ūtardiņ, 2001 gods juļa (sīna) mieneša 31 d., 15:30:20Nu super laba lapa. Daudz ko apguvu. Tagad ljoti daudz zinu par latgali. Vareeshu par to skolaa kaadu domrakstu uzrakstiit. Ir ljoti labi ka taadas lapas ir, kuraam ir jauks dizains un taas ir izgliitojoshas. Labu veiksmi!
Resnais <diks@no.kosmosa>
Riigas rajonc, Latvija
Pyrmūdiņ, 2001 gods juļa (sīna) mieneša 30 d., 18:05:11Super lapa :) Ta smejies sen nebiju...he he he hbe
Richjuks
Madona, Latvia
Pīktdiņ, 2001 gods juļa (sīna) mieneša 27 d., 20:36:40Sveicynōti visi latgalīši! "Lauku Avizē" beja patīsi īdvesmūjūšs roksts, bet raugūtīs uz šūju mojas lopu nikas naīt uz prīšku. Kas ite buys?
Marcis <for_marcis@e-apollo.lv>
Varakļōni
Pīktdiņ, 2001 gods juļa (sīna) mieneša 13 d., 11:42:05Sveicīns visim latgolīšim!
Caru, ka asot izlasejuši vakardīnas "Lauku Aveizi", īlykumu "Mēs". tur beja vīnas munas skūlas bīdrenes viestule. Jei ir malacs! Mums ir sevi jōaizstōv!!!!!
Anna
Anna <anna_b@inbox.lv>
Preiļi, Latveja
Trešdiņ, 2001 gods juļa (sīna) mieneša 4 d., 11:07:37Paļdis Joņam,ka pastosteja par itū lopu.Lels prīks,ka daudzi var palaseit,uzzynot jaunu par myusu Latgali.Jocer ka veidotojim pītiks spāka tai turpynot,kū ari nūvālu!
Vaļeriks <resnais@hanzanet.lv>
Varakļoni, Latveja
Ūtardiņ, 2001 gods juļa (sīna) mieneša 3 d., 20:21:53Man patīs prīks beja, kod uzzynoju, ka ir latgalīšu lopa. Un vel nav ni par kū sliktoka par citom. Asu lapna par tū, ka asu latgalīte un īsoku arī citim taidim byut. Lopys veidotojim - napagurt un tik atteisteit un papyldinot rokstus, lai kotru reizi byutu kū jaunu izlaseit!
Diāna <indiano@inbox.lv>
Reiga, Latveja
Pyrmūdiņ, 2001 gods juļa (sīna) mieneša 2 d., 11:38:32Tuupit sveikti zaani un mjaitinis. As tai skotuus, ka latgljim ir sova lapenja, kuraa var atrast interesantus krykumenjus un uudzenjys nu Latgalis dzeives. Lai dzeivoj Latgale, un pruutams ari Varakljoni lai turas.
VJALSJ <ashmirs@yahoo.com>
Varakloni, Latveja
Pyrmūdiņ, 2001 gods juņa (vosorys) mieneša 18 d., 18:48:52Paldies veidotājiem par skaisto un derīgo darbu! Vēlu daudz laimes, sīkstumu un izturību latgaliešiem un viņu skaistajai valodai.
Linards <linards@ltv.lv>
Rīga, Latvija
Pyrmūdiņ, 2001 gods juņa (vosorys) mieneša 4 d., 08:50:46Paļdis par īspieju laseit latgalīšu volūdā. Tis ir vieļ vīns sūļs latgoliskos identitates stiprinošonā.
Andris Kazinovskis <andris@balvi.gov.lv>
Bolvi, Latveja
Pīktdiņ, 2001 gods juņa (vosorys) mieneša 1 d., 10:41:50Sveicīns no Sēlijas latgaleišim, izrādās ka internetā var atrast rakstus latgaliešu valodā!!!
Aigars <silene1@e-apollo.lv>
Daugavpils raj., LV
Pyrmūdiņ, 2001 gods maja (lopu) mieneša 28 d., 02:39:06pirmū reizi ņiuļa kaut kū tādu radzu, nu labs kas labs. dašķierēju klōt savu ziņu.
oskars <bika@inbox.lv>
viļani, Latvija
Catūrtdiņ, 2001 gods maja (lopu) mieneša 24 d., 17:46:45Sveicynōti tautīši un īpaši varokļōnōši, kuru te nav mozums!
Lopa ir izadavuse uz gūda ! Muns īpašais prīks par lopys suleigū volūdu un šite sastoptajim Varokļōnu mīsta raksteitōjim.
Grybu atbaļsteit cytu izteiktūs īrūsynōjumus veidot lopu diskusejom jeb pareizōk patērgavošonai. Lai veicās!
Jōņs, kōrtejais <against.machine@e-apollo.lv>
Jyurmola, dzimis un sirdī jūprūjom Varokļōnīts, Latveja
Catūrtdiņ, 2001 gods maja (lopu) mieneša 24 d., 16:18:51Loba dīna! Laba lapa. Vajadzētu uztaisīt "forumu"- diskusiju lapu, lai ērtāki ar domām mainīties būtu! Starp citu, ielūkojaties www.equal.lv sadaļā "Analitika"- kāds tur latgaliešu aizstāvis uzradies. Ko domājat, latgalieši?
Ļaužs <petrioc@navigators.lv>
Reiga, Lavija
Trešdiņ, 2001 gods maja (lopu) mieneša 23 d., 12:37:39cīši loba lapeņa
jōņs
Pīktdiņ, 2001 gods maja (lopu) mieneša 18 d., 13:53:37Lopa teisom jauka!
Vilumu Jons <janisvilums@hotmail.com>
Rudzati, Preili, Latveja
Pyrmūdiņ, 2001 gods maja (lopu) mieneša 14 d., 12:30:47Malači, ka dorat kaut kū Latgalis lobā! Turpinoit strodot, lai vyss byutu vāļ lobok, lai visi latgalīši varātu izsaceit sovys dūmys un arī izmontot itū lopu lītdereigok. Lai jiusim vyss labi! JUREITS
Juris Viļums <jureits@e-apollo.lv>
Ezernieki
Pyrmūdiņ, 2001 gods maja (lopu) mieneša 14 d., 11:58:18Vispār baigi forša lappuse.
Gunārs <kgunark@tvnet.lv>
Rēzekne, Latvija
Ūtardiņ, 2001 gods marta (pavasara) mieneša 20 d., 09:48:38Vyss jau byutu ciishi labi, ka tik visi tii, kuri iirakstejushi koch viinu vuordu itamaa lopyspusee tuu izdareitu ari "VASALAA"!
Pavasareigi sveiciini vysim, kas jau rakstejushi i tim kuri vel tik raksteis!!!!!!
ĪVA
PREIĻU RAJ./REIGA, LATVEJA
Pyrmūdiņ, 2001 gods marta (pavasara) mieneša 12 d., 16:00:41Sveiki.Tja vyss pateik ,viins jautojums(nji par teemu,sorry).
iigoju NAJAUSHI atrostajaa "vasals"...Nu ,duumoju,atrodu tautiishus...:) a munu depeshu "podverglji somnjenjiju" i napiijaama...pareizraksteiba napatyka...:))) Mosh paskaidrosit ,kuu dareit ?
ival <ival@inbox.lv>
Salaspils, LV
Pyrmūdiņ, 2001 gods marta (pavasara) mieneša 5 d., 09:43:17Man pateik! lai citi arii priicojas!!!
Zane- Pane <nms@e-apollo.lv>
Ciims,kai ciims, Latveja
Catūrtdiņ, 2001 gods marta (pavasara) mieneša 1 d., 17:18:56Sveicīņs jaunajim cansūņim nu Vonogim.
Staņislavs
Pyrmūdiņ, 2001 gods pebraļa (svacainis) mieneša 26 d., 10:48:06Nu puishi turitiis! Lobs dorbs, kas padareits! Ja jyus balotaatuus pogostu vielieshonos,
tod mes byutu par Jyusim.
Satataisit iiduumotuu saatys puslopu ar ustobom, lai varam i pasarunot ar sovim broljim i mosom
nu vysys pasaulis.
Veelj daraatu sataisiet biizjok uzduutuu jautojumu i atbiljzju sarokstu!
Nikas navar byut tik labi, lai nabyutu vielj lobok!
Byusit vasali
Jurs i Roberts <Varokljoni55@inbox.lv>
Varokljoni, @Latveja
Catūrtdiņ, 2001 gods pebraļa (svacainis) mieneša 22 d., 11:08:08Ideja ir loba, izpiļdejums-- ir pi kuo pastruoduot. Tikai tei izlūksne ir pavysam jūceiga, pavysam na taida kai pi myms.
Juons Kolužs <spogi@inbox.lv>
Daugavpiļs rajons, Višķu pogosts, LV
Ūtardiņ, 2001 gods pebraļa (svacainis) mieneša 20 d., 15:31:00Ir pateikamaj redzet kout kuu jaunu i interesantu!
Vilumu Jons <janisvilums@hotmail.com>
Rudzati,Preili, Latveja
Ūtardiņ, 2001 gods pebraļa (svacainis) mieneša 20 d., 11:05:18Capuri nuust par paveiktuu dorbu! Galvoniis , ka pamotakmenjs ir likts! Tagad toljka iz priikshu. Lai napiitryukst jaunu ideju pylnveidojuut latgaliishu saatys lopu!
Internets arii ir viins nu celjim, kei var viinot latgaliishus!
Rita <ritta.k@usa.net>
Reiga/Salnava, Latvija
Sastdiņ, 2001 gods pebraļa (svacainis) mieneša 17 d., 14:34:51Sveikiņi! Vai pareizāk - Vasali!
Nu ko lai saka - interesanti palasīties tēva un mātes valodā. Ir jau dažādas izloksnes, tāpēc vietām grūti ar saprašanu, bet vispār jau labi, kaut kas oriģināls. Varētu vēl papētīt dažādus vārdus, kurus vienā miestā lieto, citā ne. Varbūt pat izveidotos diskusijas...
Sanita <serenades@navigators.lv>
Ogre, Latvija
Catūrtdiņ, 2001 gods pebraļa (svacainis) mieneša 8 d., 13:54:12********************
Cha' !
Stiliigi, no komenc.
********************
tas <+@$!7.3$>
D-pils, LV
Ūtardiņ, 2001 gods pebraļa (svacainis) mieneša 6 d., 11:26:09Nuoc, Laimine, pazaver,
Koč pa luugu ustobaa!
Aija Veldre Beldava <beldavsa@indiana.edu>
Bloomington, Indiana, A.S.V.
Pīktdiņ, 2001 gods pebraļa (svacainis) mieneša 2 d., 05:17:33Jaa, runot ir viiglok, kai laseit i raksteit.
Vita <Wita@hotpop.com>
Reiga,
Ūtardiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 30 d., 14:14:09Sveiki meilii nuuvadniiki. Patiisham lels priiks, ka latgalli nav galeigii "stulbini" un ir spjaajushi sachineet sovu saatys lopu. As duumoju, ka vajadzaatu tikai drusku krosu un shmuku bildeishu un vyss biutu chin un chak :)
RAMMSTEIN <redwing@mail.lv>
Varaklloni, Latveja
Ūtardiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 30 d., 13:34:37Paldis par sokumu! Cerams, ka dreizi byus dizgon informacejys pipildeit itu lopu. Ite rubinej Rubineits, breivkungs iz Berzgola.
arubenis@ix.netcom.com
Leikvuda, Ohio, USA
Sastdiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 27 d., 00:20:35Pa pasauli apkārt klejo viena zviedra uzrakstīta datorizēta tulkošanas programma "Tolken". Pozitīvais: lietotājs var pievienot/papildināt vārdu krājumu sev interesējošā valodā, negatīvais - lai tulkošana notiktu puslīdz optimāli, ļoti ir vēlams, lai valodas piederētu pie radniecīgu valodu grupas. Cik, tad mums to radinieku uz baltās pasaules tad pašreiz ir? Nav jau liela šī saime: tik lietuviešu, latviešu un latgaliešu vien. Domāju, ka labs darbs būtu izdarīts, ja kāds sadomātu minēto datorprogrammu adaptēt kā latviešu-latgaliešu-latviešu vārdnīcu.
Andris Jakobsons <a.jak_s@internet.lv>
Rīga, Latvija
Ūtardiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 23 d., 14:59:42Cīši labi!
Jurs Cybuļs <juriscibuls@hotmail.com>
Purlova/Reiga, Latveja
Pyrmūdiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 22 d., 12:56:36Labs saits! Ljoti noderiigas ir zinaashanas, kas attiecas uz kompjiem. Izraadaas, ka "Sātys puslopa" vien tas pats web-saits ir. ;)
Nu ko - veiksmi saiminiikam un lai stota gostim, vaciis!
Oskars <musicman13@navigators.lv>
Viljaani, Latvija
Pīktdiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 19 d., 19:14:26Sveicins nu Gareigo Seminara visiem Aglyunisim
Aivars <seminars@catholic.lv>
Reiga, Latvija
Pīktdiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 19 d., 11:55:59Meili sveicīni nu Latgolas goreiguos sirds - Aglyunys! Ar vysim leidza prīcojūs par jaunizveiduotū loppusi. Tik uz prīšku!
Aigars <seminars@catholic.lv>
Aglyuna, Latveja
Pīktdiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 19 d., 09:47:20"Myužeigs skaistums" - kū lai cytu soka. Brōļi i mōsas latgaļi tik uz prīšku!
Mōrteņš <mklushs@inbox.lv>
Varakļōni, Latvija
Pīktdiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 19 d., 09:43:44Man priiks, ka Latgolas jauniishi arii kaut kuu muok! Vaalu veiksmi un ceru, ka nuokamreiz varies kuu vairuok itymaa lopaa lasiet!
Austrejas latgaliite <punane_@hotmail.com>
nu Salnavas pusis, Austreja/Latveja
Catūrtdiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 18 d., 23:34:31Pi mums gon runoj drusku sovaidok, bet dūma nav peļama.
Sanita Meļko <sanita@axel.lv>
Praiļi, Latveja
Catūrtdiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 18 d., 15:11:28Lai top un turpinas un nepaliek pusceļā!
Valerijs Stūris <valerijs@axel.lv>
Preili, Latgale
Catūrtdiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 18 d., 15:03:07Malači, apsveicu un noņemu cepuri,
varēšu labāk apgūt savu vecvecāku valodu,
kū pots vāl naasu piļņeibo opguvs, vai otsasovcis atmeņā
Ralfs <ralfsl@parks.lv>
Catūrtdiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 18 d., 07:30:50Brōļi latgalīši, tagad vyss spāks ir teiklā. Tai turpynot!
Edgars Maceikevičs <edgars@latgola.lv>
Vydsmuiža, LV
Trešdiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 17 d., 19:23:59Maņ ļīkās, ka vajag veidot vairōk navys gareigu itū lopu, a sovys kūpīnys veidošonys! Tys ir topeic ka ļelai daļai jaunatņis vairōk interesei laiceigō dzeive (školōšonōs īspiejis Reigā, finansis...). teiksim tai: bez latgaļiskos kultūrys prūtams naiztikt, bet navāk radiet īspaidu kai tymā aņikdotā, kur čukča sacieja "... a zato my lučše vseh tancujem i pojom!". Pēc munom dūmom vajag
1. Izveidot lopys koncepceji.
2. Vīnōtīs par lopys miseji.
3. Nūspraust konkrētus mierķus.
Archers <Archers@inbox.lv>
Riezeknja, Latveja
Ūtardiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 16 d., 15:24:19Pateikami, ka dzimtajā volūdā ir kaida lopa.
As asu par latgaliskom aktivitātom!
Raimonds
Reiga, Latveja
Ūtardiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 16 d., 13:17:12Lels prīks, ka vysporeibaa taida mōjas lopa pastov. Paldis tīm entuziastim par tū. Tikai tai ari natopa skaidrs, kas ir tos lopys backgrounds i kas tū ir taisiejs.
Reigā asimilēto latgalīte <bika@inbox.lv>
dzimto puse Rēzekne
Ūtardiņ, 2001 gods janvara (jaunagods) mieneša 16 d., 12:20:18Funkcionali lobs i spieceigs web saits. Vajag suokt izmontuot. Del kuo ite vel niviina nav? Mozh drupeit vaira marketinga vajag?
Ignats
Reiga, Latveja
Pyrmūdiņ, 2000 gods dekabra (zīmys) mieneša 18 d., 14:35:53Pryvitannie lathalskim siabram ad bielaruskih siabrou.
Zhadaju pospiehau u stvarenni hetaha sajta.
Alaksiej
Alexey Gloushko <alexey@lingvo.minsk.by>
Mensk, Belarus
Pīktdiņ, 2000 gods juņa (vosorys) mieneša 23 d., 21:23:34
Daškiert sovu ziņu

Aizpiļdit blanku i damīdzit pūdzeņu "Daškiert!". Vysaidā ziņā juoīroksta vuords i teksts.
Vuords, pavuorde:

E-posts:

Sātys puslopa:

Mīsts ci rajons:

Vaļsts:

Teksts:


*
Gostu gruomota dora iz Matt's Guestbook
Piļneiguojs i latgaliskuojs © 2000-2024, Aņss Ataols Bierzeņš        Myusu E-posta adress: latgola@latgola.lv